28 آبان 1400 توسط امیر قوامی 0 دیدگاه

كدام باربري براي اسباب كشي من بهتر است؟

همانطوركه مي‌دانيد فعاليت‌هايي مثل باربري، اسباب‌كشي و بسته بندي اثاثيه، امور كاملا تخصصي هستند كه بايد توسط افراد ماهر و باتجربه انجام شوند. از آنجايي‌كه امنيت كالاها و اجناس براي خانواده‌ها در طي اسباب‌كشي و حمل‌ونقل اهميت زيادي دارد، انتخاب شركت و مجموعه‌اي كه اعضاي آن بتوانند از صفر تا صد فعاليت‌هاي لازم براي باربري را انجام دهند، بسيار اهميت دارد.

شاید اولین موضوعی که در انتخاب شرکت باربری و اتوبار در تهران به ذهن می‌رسد، مکان شرکت موردنظر است. همانطورکه می‌دانید در تقسیم‌بندی‌های مختلف، به دلیل وسعت پایتخت، آن را در چهار منطقه مختلف در نظر می‌گیرند. تقسیم شرکت‌های باربری تهران هم بدین صورت انجام شده است؛ به‌طوری‌که باربری شرق تهران، باربری شمال تهران و باربری غرب تهران هر کدام شرکت‌ها و اتوبارهای مختلفی دارند که خدمات موردنظر را به مردم منطقه ارائه می‌دهند. بنابراین عموم افراد در درجه اول، پیداکردن نزدیک‌ترین شرکت باربری را به محل زندگی خود در نظر می‌گیرند.

اما امروزه مساله به مکان و منطقه زندگی معطوف نمی‌شود؛ بلکه پارامترهای دیگری نیز برای انتخاب بهترین شرکت باربری تهران مطرح شده است و آگاهی مردم هم در این مورد روزبه‌روز در حال افزایش است. شرکت‌های زیادی ادعای بهترین‌بودن در زمینه حمل‌ونقل و باربری را دارند؛ اما باید کیفیت خدمات و ویژگی‌های مهم در آن‌ها بررسی شود تا بتوان تصمیم بهتری گرفت. اگر شما هم قصد اسباب‌کشی در تهران را دارید، قطعا به خدمات شرکت‌های باربری نیازمند خواهید بود. در ادامه این مقاله به معرفی این ویژگی‌ها می‌پردازیم تا بتوانید مناسب‌ترین شرکت باربری در تهران را به منظور رزرو خدمات جابه‌جایی بار انتخاب کنید.

مناسب ترین شرکت های باربری تهران چه شاخصه هایی دارند؟

دقت کنید که قبل از توجه به قیمت و تعرفه باربری که توسط شرکت‌های مختلف در تهران ارائه می‌شود، باید به اعتبار و کیفیت سرویس‌دهی آن‌ها توجه کنید؛ چرا که تمامی تعرفه‌ها و قیمت‌ها در مناطق مختلف تهران بسته به نوع ماشین حمل‌ونقل و مسافت پیموده‌شده و غیره توسط اتحادیه باربری تهران تعیین می‌شوند و تمامی شرکت‌ها باید از این ابلاغیه‌ها پیروی کنند. ممکن است برخی از شرکت‌های باربری تهران برای جذب مشتریان بیشتر، تعرفه‌های کمتری درنظر بگیرند، اما این موضوع بدین معنی نیست که شما باید امور بسته ‌بندی اثاثیه، حمل کالاها و باربری را به آن‌ها واگذار کنید. در حالت کلی به منظور انتخاب مناسب در بین باربری‌های مختلف، باید به  نکات مهم زیر توجه لازم را داشته باشید:

مناسب ترین شرکت های باربری تهران چه شاخصه هایی دارند؟

  • بررسی سوابق شرکت باربری

امروزه بیشتر شرکت‌های باربری تهران و اتوبارها وبسایتی دارند که خدماتشان را در آنجا معرفی می‌کنند. حتما قبل از تصمیم‌گیری، سری به وب‌سایت شرکت موردنظر بزنید و از نظرات مشتریان و سوابق شرکت مطلع شوید.

  • بررسی داشتن مجوز باربری

اتحادیه‌های باربری با بررسی صلاحیت‌های لازم، مجوز و پروانه کسب را برای شرکت‌های مختلف صادر می‌کند. شرکت‌هایی که مجوز دارند، یقینا در برابر مشتریان کاملا مسئولیت‌پذیر و صادق خواهند بود و هنگام حمل کالاهای مختلف در حین جابه‌جایی، لوازم شما را بیمه می‌کنند و در صورت آسیب‌رسانی خسارت را تقبل می‌کنند. بنابراین حتما از کارکنان شرکت یا از طریق روش‌های دیگر تحقیق کنید که شرکت دارای مجوزهای لازم از سوی صنف اتحادیه باشد.

• بسته بندی اثاثیه به نحو مناسب و سرعت زیاد در باربری

  • بسته بندی اثاثیه به نحو مناسب و سرعت زیاد در باربری

از دیگر نشانه‌های معتبربودن و حرفه‌ای بودن فعالیت شرکت باربری، کیفیتی است که هنگام بسته بندی اثاثیه منزل و لوازم باارزش و سنگین ارائه می‌دهند.

  • داشتن شعبه‌های مختلف در سطح شهر

اگر یک شرکت‌ باربری تهران دارای چندین شعبه در شهر باشد، نشانه رشد و پیشرفت خدمات شرکت به دلیل اعتبار بالای آن می‌باشد. بنابراین این شرکت‌ها قابل اعتمادتر از سایرین خواهند بود. به علاوه در این صورت افراد در مناطق مختلف می‌توانند به طور مثال به شعبه باربری شمال تهران یا باربری شرق تهران از شرکت موردنظر مراجعه کنند.

  • ارائه خدمات مشاوره‌ای و راهنمایی لازم از طریق مشاوران دقیق و باتجربه

از خدمات جذاب و منحصربه‌فردی که شرکت‌های باربری معتبر و مناسب ارائه می‌دهند، پاسخ به سوالات مختلف مشتریان و دغدغه‌های آن‌ها آنها در جهت امور باربری و حمل‌ونقل می‌باشد که اعتماد مشتریان را از این طریق افزایش می‌دهند.

  • ارائه تعرفه و قیمت مناسب و معقول برای باربری

همانطور که اشاره کردیم، نباید هیچ‌وقت فریب ارزان‌بودن قیمت یک شرکت باربری در مقایسه با سایرین را بخورید! در این صورت ممکن است هنگام جابجایی و بسته بندی اثاثیه مشکلات متعددی برای کالاها و لوازم شما پیش بیاید و حتی آن‌ها را گم کنید و شرکت باربری هیچ گونه مسئولیتی را در این باره قبول نکنند. شرکت‌های باربری تهران که دارای مجوز فعالیت از اتحادیه باربری هستند، تعرفه و قیمت مناسبی را بر اساس آنچه اتحادیه ابلاغ کرده، در نظر می‌گیرند.

شرکت باربری گل‌بار با داشتن مجوز و پروانه فعالیت از سوی اتحادیه باربری و داشتن شعبه‌های متعدد در باربری شمال تهران، باربری غرب تهران، شرق و مرکز تهران اماده ارائه بهترین و باکیفیت‌ترین خدمات باربری به مشتریان عزیز است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *