روش‌های انتخاب شرکت باربری قابل اطمینان

روش‌های انتخاب شرکت باربری قابل اطمینان

به طور کلی اسباب کشی فرایندی هزینه‌بر، استرس زا و پردغدغه است. از بسته بندی اثاث و پیدا کردن جعبه و کارتن مناسب گرفته تا حمل و نقل و رساندن اثاث به مقصد و چیدن آن‌ها، پروسه‌ای طولانی و خسته کننده است.

با توجه به مشکلات و دغدغه‌های این کار، بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند، اثاث کشی خود را به شرکت‌های باربری بسپارند. اما چگونه می‌توانیم به یک شرکت باربری اعتماد کنیم؟ در این مقاله قصد داریم انتخاب شرکت باربری قابل اطمینان را به شما معرفی کنیم که بتوانید یک شرکت باربری قابل اطمینان انتخاب کنید و از اثاث کشی لذت ببرید!

ویژگی‌های یک شرکت باربری خوب

با دانستن ویژگی‌های یک شرکت باربری خوب می‌توانید در انتخاب خودتان بهتر عمل کنید و مناسب‌ترین و بهترین شرکت باربری را انتخاب کنید. در ادامه به ویژگی‌هایی که باید یک شرکت باربری خوب داشته باشد اشاره می‌کنیم:

• مشاوره اسباب کشی

مشاوره اسباب کشی و انتخاب شرکت باربری

یک شرکت باربری مناسب با در اختیار داشتن کادر مجرب و مشاوران با تجربه، راهنمایی و مشاوره در زمینه باربری را در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. این مشاوره شامل راهنمایی و پاسخگویی در کلیه زمینه‌های مربوط به بسته بندی لوازم و وسایل، نحوه حمل و نقل بار، هزینه‌ها، زمان بندی و موارد دیگر است.
در این نوع از شرکت‌های باربری شما می‌توانید از طریق تماس تلفنی با مشاوران و کارکنان شرکت‌ها ارتباط داشته باشید و از نحوه و جزئیات عملکرد و خدمات آن شرکت مطلع شوید.

• کیفیت بسته بندی اثاثیه منزل

در صورتی که شما شرایط لازم برای بسته بندی بار خود را نداشته باشید، برخی از شرکت‌های باربری این کار را برای شما انجام می‌دهند. شما می‌توانید در هنگام تماس مطلع شوید که شرکت مورد نظر شما چنین خدمتی ارائه می‌دهد یا خیر. کیفیت بسته بندی اثاثیه بسیار مهم است، چرا که هر چه قدر این کیفیت بیشتر باشد، ایمنی وسایل در هنگام حمل و نقل نیز بیشتر می‌شود.

نوع و نحوه بسته بندی اثاث به ویژه وسایل شکستنی بسیار مهم است. امروزه بسته بندی وسایل با استفاده از کارتن‌های چند لایه، بابل رپ و استرچ لپ صورت می‌گیرد. شرکت‌های باربری معمولا از کاورها و لایه‌هایی استفاده می‌کنند که به حفظ وسایل کمک می‌کند و مانع از ورود ضربه و آسیب به بدنه وسایل می‌شود.

• در اختیار داشتن خودروهای مناسب حمل و نقل

یکی دیگر از ویژگی‌های یک شرکت باربری خوب در اختیار داشتن خودروهای مناسب حمل بار است. امروزه در سراسر دنیا شرکت‌های حمل بار از خودروهایی مانند وانت، نیسان، کامیونت‌ها و کامیون‌ها استفاده می‌کنند. این خودروها مجهز هستند و برحسب نیاز و نوع بار شما خودروی مورد نیاز، ارسال می‌شود.

• داشتن کادر حرفه‌ای و مجرب

داشتن کارگرانی که بتوانند خدمات مناسبی به مشتری ارائه دهند یکی از ویژگی‌های مهم شرکت‌های اثاث کشی است. کارگر اثاث کشی باید ویژگی‌های مناسبی داشته باشد از جمله:

1. دارا بودن توانایی جسمی بالا

2. امانت دار بودن

3. داشتن روحیه بالا برای کار

4. داشتن ارتباطات اجتماعی مناسب

5. خوش برخورد بودن

6. توانایی بسته بندی انواع وسایل مختلف

7. توانایی چینش وسایل در خودرو حمل بار به طوری که کمترین تکان در حمل و نقل به آن‌ها وارد شود

• حمل بار درون شهری و برون شهری

حمل بار درون شهری و برون شهری با انتخاب شرکت باربری

تقریبا تمام شرکت‌های باربری بار شما را در هر نقطه‌ای از شهر تهران که بخواهید انجام می‌دهند اما برخی از شرکت‌های باربری بار شما را حتی به خارج از شهر تهران و شهرستان نیز حمل می‌کنند.

با چه روش‌هایی شرکت باربری قابل اطمینان را انتخاب کنیم؟

• توصیه دوستان و یا آشنایان

میانگین زمان اسباب کشی در تهران معمولا بین 4 یا 5 سال است. بنابراین احتمال اینکه بتوانید در اطرافیان و دوستان خود کسی را بشناسید که به تازگی اسباب کشی کرده، زیاد است. می‌توانید از کسانی که تجربه استفاده از شرکت خدمات باربری را دارند در این مورد پرس و جو کنید.

• مقایسه بین شرکت‌های باربری

مقایسه بین شرکت های باربری و انتخاب شرکت باربری

می‌توانید خدمات ارائه شده توسط هر شرکت و کیفیت ارائه خدمات توسط شرکت‌ها را با هم مقایسه کنید. برای این کار می‌توانید با شرکت‌ها تماس گرفته و از بخش مشاوره آن‌ها کمک بگیرید تا بدانید چه خدماتی و به چه صورتی توسط هر شرکت ارائه می‌شود.

• جست و جو در اینترنت

امروزه اینترنت یک ابزار مهم برای دریافت خدمات و همچنین آشنایی با شرکت‌ها و خدمات مختلف است. با اندکی جست و جو در گوگل می‌توانید از بزرگترین و بهترین شرکت‌های باربری در تهران و یا سایر شهرها مطلع شوید و از خدمات ارائه شده توسط آن‌ها با خبر شوید.

هزینه شرکت‌های خدمات باربری چقدر است؟

 انتخاب شرکت باربری که بهترین هزینه شرکت‌های خدمات باربری را دارند

قاعدتا هزینه استفاده از خدمات باربری برای همه یکسان نخواهد بود. این هزینه به عوامل مختلفی بستگی دارد که در ادامه به برخی از این عوامل اشاره می‌کنیم:

• تعداد کارگر اثاث کشی برای حمل بار شما
• حجم وسایل و اثاث برای باربری
• مسافت بین مبدا و مقصد
• مقدار وسایل مورد نیاز برای بسته بندی
• خدمات ارائه شده توسط شرکت باربری

استفاده از شرکت‌های باربری برای حمل اثاث و اسباب کشی یکی از روش‌هایی است که از دغدغه و استرس‌های اثاث کشی کم می‌کند. با کمک شرکت‌های باربری قابل اطمینان و انجام کارهای بسته بندی وسایل، حمل آن‌ها بدون آسیب و در نهایت چیدمان وسایل در محل جدید باعث می‌شود شما بتوانید اثاث کشی را به یک کار لذت بخش تبدیل کنید.
متا: اسباب کشی کاری بسیار پردغدغه است. امروزه شرکت‌های باربری وسایل شما را بسته بندی، حمل و در محل مورد نظر میچینند. این خدمات باعث می‌شود اسباب کشی بسیار لذت بخش شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فوری

تماس با ما