بسته بندی اثاثیه برای نقل مکان به خارج از کشور

بسته بندی اثاثیه برای نقل مکان به خارج از کشور

امروزه با توجه به شرایط حاکم بر کشور، افراد زیادی تصمیم به مهاجرت و نقل مکان به خارج از کشور و انتقال اسباب و وسایل خود به خارج از کشور میگیرند. این افراد که مایل‌اند وسایل ضروری خود را به مکان جدید منتقل کنند به خوبی آگاهند که انجام این کار به صورت فردی امکانپذیر نیست! از همین رو با شرکت های باربری تهران ارتباط برقرار کرده و پس از بسته بندی بار، تصمیم شان را عملی می کنند.

اما مسئله اینجاست، باربری وسایل و بسته بندی بار و اثاثیه منزل برای انتقال به خارج از کشور، شرایط متفاوتی دارد. در این مقاله قصد داریم شما را با شرایط موجود و نکاتی که باید در حین باربری مورد توجه قرار گیرد؛ آشنا کنیم. باما همراه باشید.

روش ها نقل مکان به خارج از کشور

چگونگی بسته بندی اثاثیه برای حمل به خارج از کشور

این روزها شرکت های باربری تهران و شهرستان ها با توجه به نیاز متقاضیان اقداماتی را با هدف ارائه خدمات اسباب کشی صورت می دهند. این شرکت ها اغلب از دانش روز برخوردار بوده و توانایی انجام اسباب کشی آن هم به صورت منظم، دقیق و آرامش خاطر مشتری را دارند.

یکی از خدمات ارائه شده توسط اتوبارها بسته بندی اثاثیه است. انجام این کار به ایده آل ترین شکل ممکن برای حمل به خارج از کشور با توجه به مسافت بسیار طولانی از جمله مواردی‌ست که باید مورد توجه قرار گیرد. معمولا شرکت ها با بهره گیری از بهترین ابزارها نظیر استرچ رپ و کارتن های محکم از بروز هرگون هآسیب جلوگیری به عمل می آورند.

علاوه بر این، تمامی خدمات باید توسط تیمی حرفه ای انجام گیرد و باربری تهران کاملا مسئولانه عمل کند. سالم رساندن اسباب و وسایل یکی از مهم ترین تعهدات و وظایفی‌ست که شرکت های باربری برعهده دارند.

میدانیم که در زمان مهاجرت شاید انتقال وسایل کوچک امکانپذیر باشد، اما انتقال وسایل بزرگ مختلف نظیر تلویزیون و یخچال و… از طریق هواپیما امکانپذیر نیست! از همین رو جهت انجام این کار نوع دیگر از روش حمل بار به خارج از کشور را می بایست انجام دهند که به آن “فریت” می گویند.

هزینه حمل نقل مکان به خارج از کشور

روش هایی برای حمل بار به خارج از کشور

با توجه به کشوری که قصد نقل مکان به خارج از کشور و انتقال بار به آن را دارید، روش های متفاوتی پیش روی شرکت ها قرار دارد. درواقع شرکت ها با توجه به نیاز متقاضی و البته قوانین کشور مقصد، میتواند از سه نوع حمل اعم از هوایی، زمینی و دریایی استفاده نماید.

در حمل به صورت هوایی، هزینه سنگین تر از آن چیزی‌ست که فکرش را می کنید، اما خب سرعت انتقال آن بسیار زیاد است. نکته بسیار مهمی که در خصوص این روش از حمل بار وجود دارد این است؛ بارهایی با حجم و وزن کمتر میتواند به راحتی انتقال پیدا کند اما وزن های بالا، قیمت سیر صعودی قابل توجهی به خود میگیرد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه میتوانید با کارشناسان و متخصصان سایت ارتباط برقرار کنید. آنها راهنمایی هایی را در اختیار شما قرار خواهند داد.

معمولا توصیه می شود اگر قصد نقل مکان به خارج از کشور به کشورهای همسایه نظیر ارمنستان و ترکیه و… را دارید، از حمل بار زمینی استفاده کنید. این روش از حمل بار، هزینه های باربری را به طور قابل توجهی کاهش می دهد. هر چند که نسبت به حمل بار هوایی، وسایل مورد نظر کمی طولانی تر به دست شما خواهد رسید. با استفاده از این روش، باربری تهران میتواند هزینه بسیار معقولی را برای انتقال وسایل به شما پیشنهاد دهد. توصیه می کنیم به بخش تماس باما مراجعه کنید.

از روش حمل بار دریایی زمانی میتوانید استفاده کنید که برای کشور مقصد در مجاورت با کشور ایران قرار داشته باشد و برای رسیدن به آن باید از دریا و اقیانوس عبور کرد. در این روش ابتدا وسایل به صورت زمینی به بندر منتقل میشود و در آنجا توسط باربری به داخل کشتی های مربوطه بارگیری خواهد شد.

دقت داشته باشید با توجه به سرعت پایین کشتی ها در دریا، بهره گیری از این روش حمل بار، شما را دیرتر به وسایل تان خواهد رساند. اما در برخی موارد، بهره گیری از این روش اجتناب ناپذیر است.
کلام آخر
در این مقاله تا حد امکان تلاش کردیم تا شما را نسبت به بسته بندی اثاثیه و همچنین روش هایی که برای حمل بار به خارج از کشور باید به آن توجه نمود آشنا کنیم. با این حال مسائل بسیار زیاد دیگری وجود دارد که تنها زمانی میتوانید نسبت به آنها آگاه شوید که با کارشناسان و متخصصان این حوزه مشورت هایی را به عمل آورید. از همین رو توصیه ما بر این است که حتما به بخش تماس باما سایت باربری گل بار مراجعه کرده و اطلاعات خود را تکمیل نمائید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فوری

تماس با ما