30 مرداد 1400 توسط امیر قوامی 0 دیدگاه

5 نکته برای اسباب کشی ادارات و شرکت ها به راحتی

همه میدانیم اسباب کشی و جابجایی لوازم و اسباب کشی ادارات و شرکت ها، کاری سخت و زمانگیر است. اما خوشبختانه شرکت های باربری تهران، با توجه به تجهیزات و روش هایی که در زمینه بسته بندی بار و اثاثیه منزل بکار میگیرند، این کار را در کوتاهترین مدت و بدون هیچگونه دردسر و البته با هزینه بسیار پایین تری به سرانجام میرسانند. این شرکت ها اغلب با اصول اسباب کشی آشنا بوده و میتوانند به شما در این راه کمک قابل توجهی کنند.
اما به طور کلی کارگر اثاث کشی با آشنایی به 5 نکته اساسی در این جابجایی میتواند بهترین نتیجه را برای شما در باربری ادارات و شرکت ها فراهم آورد. آیا این 5 نکته را می شناسید؟ در ادامه این مقاله قصد داریم شما را با این 5 نکته آشنا کنیم.

1. بهره گیری از جعبه و کارتن در باربری شرکت ها

به طور معمول تمامی شرکت ها در انبار خود از مقدار زیادی فایل و پرونده های قدیمی برخوردارند. حمل این پرونده ها بدون جعبه و کارتن های اسباب کشی اغلب با مشکل مواجه می شود.

زیرا امکان گم و حتی پاره شدن آنها وجود دارد. استفاده از جعبه به کارگر اثاث کشی این امکان را می دهد تا راحت آنها را بسته بندی کرده و جابجا کند. جالب اینجاست؛ در برخی از کشورهای پیشرفته جهان جعبه های مخصوصی در ادارات و شرکت ها وجود دارد که وسایل و لوازم کارمندان و پرسنل در آن قرار میگیرد. این جعبه ها که توت نام دارند نوعی از جعبه های جابجایی وسایل و فایل های اداری به حساب می آید.

2. خالی کردن فایل ها هنگام باربری در ادارات

توصیه باربری تهران بر این است؛ قبل از اینکه با شرکت های باربری تماس بگیرید؛ تمامی فایل ها و پوشه های خود را بیرون آورده و آنها را آماده جابجایی کنید.

در این شرایط شرکت ها و کارگران راحت تر آنها را در جعبه ها قرار می دهند و چه بسا که هیچ یک از فایل ها گم نمی شود. در این میان میتوانید از شرکت های باربری بخواهید که کارتن ها و جعبه های مخصوص را تهیه نمایند و در اختیار شما قرار دهند. بدین ترتیب حتی خودتان نظارت کاملی بر بسته بندی فایل ها خواهید داشت.

 اسباب کشی ادارات و شرکت ها خالی کردن فایل ها
3. در بسته بندی کامپیوترها دقت کنید

از جمله مهم ترین نکات در جابجایی شرکت ها و ادارات، نقل و انتقالات کامپیوتر و الکترونیکی و از جمله فکس و پرینتر بسیار سخت است. بسته بندی این دستگاه ها معمولا در زمان حضور کارگران شرکت های باربری تهران برای جابجایی، بسته بندی می شود.

گذاشتن دستگاه های فکس و بخش های کامپیوترها (اعم از مانیتور، کیس و یا صفحه کلید) بهتر است در جعبه های آنها و از موادی مانند فوم و یا پلاستیک پر شود تا میزان ضربه وارده به آنها در طول اسباب کشی و جابجایی، به حداقل برسد.

4. داشتن طرح مشخص

توصیه ما بر این است؛ قبل از شروع جابجایی از طرح و نقشه دقیقی برای جابجایی وسایل برخوردار باشید. اینکه هرکدام از کارتن ها دقیقا در کجا قرار گیرد و اینکه اصلا محل جدید شرکت را از قبل آماده و مرتب کنید. شما باید بدانید هرکدام از لوازم و اشیا حساس شرکت در محل جدید باید کجا قرار گیرند. به عنوان مثال بدانید؛ کامپیوتر بزرگ باید توسط کارگر اثاث کشی در کجا قرار داشته باشد.
این مسئله در خصوص محل میز کنفرانس، پرینتر، میزهای کارمندان و منشی و… نیز صدق می کند.

 اسباب کشی ادارات و شرکت ها داشتن طرح مشخص
5. به کارتن ها برچسب بزنید

اینکه با کمک یک برچسب محتوایات هر کارتن و جعبه را مشخص کنید، میتواند در جابجایی وسایل کمک شایانی به افراد کند. حتی میتوانید به جهت راحت تر شدن کار از برچسب های رنگی استفاده کنید و با کارگران حمل بار شرکت اتوبار تهران مورد نظرتان، هماهنگ کنید و به آنها مسیر هر یک از جعبه ها و کارتن های حاوی وسایل و لوازم را یادآوری کنید. در این راستا شماره گذاری هم میتواند یکی از گزینه های ایده آل برای مشخص کردن کارتن ها باشد.
کلام آخر
در این مقاله تا حد امکان تلاش کردیم به 5 نکته مهم و اساسی که باید در اسباب کشی ادارات و شرکت ها به آن توجه نمود، اشاره کردیم. با این حال نکات بسیار مهم دیگری وجود دارد که باید نسبت به آنها مطلع شوید. چه بسا که برخی از شرکت ها استان خود را تغییر داده و باربری شمال باید مسافت طولانی را برای این جابجایی طی کند. از همین رو مواردی که باید مورد توجه قرار گیرد، متفاوت خواهد بود.
از همین رو توصیه می شود برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان و متخصصان ارتباط برقرار کنید. آنها با توجه به نیاز شما راهنمایی های کامل و دقیقی را به شما ارائه خواهند داد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *