نکات مهم در جابجایی بار و اثاثیه منزل به شهر جدید

نکات مهم در جابجایی به شهر جدید

اسباب کشی و جابجایی به شهر جدید یا همان باربری بین شهری از یک محیط به محیط جدید همواره با چالش‌هایی همراه است. تصور این که باید تمام وسایل را بسته بندی کنید و بعد از انتقال و جابه جایی، در محل جدید تمام وسیله‌ها را از نو بچینید، اندکی، و شاید کمی بیشتر از اندکی دلهره آور است!
حال اگر قرار باشد به شهر دیگری اثاث کشی کنید چالش‌ها و دلهره‌ها بیشتر هم خواهد شد. برای این که بتوانید اسباب کشی و باربری راحت‌تری داشته باشید و از اسباب کشی لذت ببرید، تا آخر همراه ما باشید.

اثاث کشی به روش مدرن

اثاث کشی به روش‌های سنتی بسیار سخت و طولانی است. امروزه با سپردن اثاث کشی خود به شرکت‌های باربری، انجام این کار بسیار راحت و سریع‌تر شده است. جا به جایی و اثاث کشی به دو صورت درون شهری و برون شهری تقسیم می‌شود.
اگر بخواهید بدون استفاده از شرکت‌های باربری وسایل خود را از شهری به شهر دیگر جا به جا کنید امکان این که وسایل شما در طول مسیر و بر اثر جا به جایی‌های زیاد، آسیب ببینند و خراب شوند بسیار زیاد است، حفظ امنیت بار درد هنگام اسباب کشی به تجهیزات ویژه‌ای نیاز دارد. برای یک جا به جایی حرفه‌ای و اصولی می‌توانید از شرکت‌های باربری تهران و یا سایر شهرها استفاده کنید.
رعایت نکات زیر در ایجاد یک تجربه عالی از اسباب کشی به شما کمک خواهد کرد:

جابجایی به شهر جدید و تعین تاریخ
تعیین دقیق تاریخ جا به جایی

تاریخ دقیق اسباب کشی را مشخص کنید. برای رزرو ماشین باربری چند روز قبل از تاریخ جا به جایی، با شرکت باربری تماس بگیرید تا هماهنگی‌های لازم انجام شود.
• بسته بندی تمام لوازم و اثاث
قبل از تاریخ باربری، تمام وسایل خود را بسته بندی کنید. در صورت نیاز می‌توانید با باربری گل بار تماس بگیرید تا با فرستادن افراد ماهر و کارشناسان خبره، نوع بار و نحوه بسته بندی آن را کارشناسی کرده و در صورتی که لازم باشد با کمک کارکنان ماهر در این زمینه، بارها را به شکلی کاملا ایمن و در کارتن‌های مناسب بسته بندی می‌کنند.

 تعیین خودرو باربری مناسب

همان طور که می‌دانید خودروهای باربری انواع مختلفی دارند که براساس نوع وحجم بار و مسافت بین مبدا و مقصد از هر کدام از آن‌ها استفاده می‌شود. باربری‌ها انواع ماشین‌های باربری سبک و سنگین مانند انواع وانت، وانت نیسان، کامیون‌ها، کامیونت و دیگر خودروهای باربری را در اختیار دارند.
شما می‌توانید براساس نوع و اندازه بار خود، ماشین مناسب برای اثاث کشی خود را انتخاب کنید. اگر در انتخاب نوع خودرو باربری دچار مشکل شدید می‌توانید با مشاوران باربری گل بار در ارتباط باشید و از کارشناسان این شرکت راهنمایی بخواهید.

جابجایی به شهر جدید و خالی کردن وسایل

چیدن اصولی و صحیح لوازم در خودرو باربری

یکی از مسائل بسیار مهم در اسباب کشی چیدن درست وسایل در خودروی حمل بار است. اگر وسایل به درستی چیده نشوند در هنگام جا به جایی، به خصوص در مسافت‌های طولانی و جا به جایی به یک شهر دیگر، ممکن است وسایل در اثر برخورد به هم و یا پرتاب شدن، بشکنند و یا آسیب ببینند.
شرکت باربری با در اختیار داشتن تجهیزاتی مانند طناب، بست، زنجیر، تخته و سایر موارد، وسایل شما را بعد از چیدن درست در ماشین، با استفاده از این تجهیزات محکم می‌کند تا در اثر تکان‌های ماشین در هنگام جا به جایی مشکلی برای اثاث شما پیش نیاید.
• خالی کردن وسایل از خودرو باربری و بردن آن‌ها به محل جدید
بعد از این که به محل جدید رسیدید، کارگر اثاث کشی، با روش‌ای اصولی و صحیح اثاث شما را از ماشین خالی می‌کند و آن‌ها را به محل جدید منتقل می‌کند.
شرکت باربری گل بار برای اطمینان بیشتر در حمل بار و تسریع روند اثاث کشی، از کارگران آموزش دیده و ماهر استفاده می‌کند، تا بهترین خدمات را به شما عرضه کند.

جابجایی به شهر جدید و ویژگی شرکت باربری خوب

ویژگی‌های شرکت باربری خوب چیست؟

• تجربه
• مشاوره اسباب کشی
بسته بندی اثاثیه منزل
• حمل بار درون و برون شهری
• چیدمان وسایل منزل
• نظرات و بازخورد مشتریان
توجه به این ویژگی‌ها می‌تواند به شما در انتخاب یک شرکت مناسب کمک کند. شرکت گل بار با تجربه‌ای 40 ساله در زمینه باربری و اسباب کشی، اثاث شما را به هر منطقه‌ای از تهران و یا شهرستان که بخواهید حمل می‌کند. این شرکت با در اختیار داشتن کادر مجرب برای مشاوره در زمینه اسباب کشی، بسته بندی و نوع خودرو باربری مناسب در خدمت مشتریان است.
این شرکت به صورت شبانه روزی و بادر اختیار داشتن کارگر اثاث کشی ماهر، کادر مجرب و ماشین‌های متنوع باربری در خدمتگذاری به تمام مشتریان آماده است.

در صورتی که قصد اسباب کشی دارید، استفاده از شرکت باربری می‌تواند کمک زیادی به شما بکند. بهتر است چند روز قبل از روز جا به جایی با شرکت باربری تماس بگیرید و با انجام هماهنگی‌های لازم، زمان اسباب کشی خود را به شرکت اطلاع دهید تا در روز موعود و بدون تاخیر به محل مورد نظر برسند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فوری

تماس با ما