13 شهریور 1402 توسط مائده فقیهی 0 دیدگاه

چگونه اسباب‌کشی آسان‌ داشته باشیم؟

اثاث‌کشی از آن دسته کارهای است که وقتی باید انجام دهیم کل خانواده را درگیر می‌کند‌. روش‌های نیز وجود دارد که باعث می‌شود بدانیم چگونه اسباب کشی آسان داشته باشیم تا این کار سخت را برای خود و سایر اعضای خانواده آسان‌تر کنیم. ساده‌ترین راه این است که صفر تا صد کار را بسپارید به باربری قابل اعتماد و خیالتان را راحت کنید. این آسان‌ترین راه است اما اگر بنا بر هر دلیلی نمی‌خواهید این راه اصولی و اصلی را انتخاب کنید به مواردی که باعث می‌شود اسباب‌کشی آسان‌تری را تجربه کنید اشاره می‌کنم.

راه‌های اسباب کشی آسان

در این بخش به بررسی راه‌های اسبای کشی آسان خواهیم پرداخت:

زمان را مدیریت کنید باید وقت لازم برای تمامی مراحل اثاث‌کشی را در نظر بگیرد

 1. زمان را مدیریت کنید باید وقت لازم برای تمامی مراحل اثاث‌کشی را در نظر بگیرد تا با مشکل کمبود وقت در اثاث‌کشی روبرو نشوید. بسیاری از اشخاص کم‌تجربه در این زمینه، تمامی فعالیت‌های لازم را به روز اثاث‌کشی موکول می‌کنند. بابد بدانید احتمال اتفاقات غیرقابل پیش‌بینی کوچک و بزرگ که بر سر راه یک جابجایی ساده و مطمئن قرار بگیرند زیاد است‌. در این صورت مشخص کردن زمان لازم برای تمامی مراحل اثاث‌کشی مشکل کمبود وقت در اثاث‌کشی را از بین می‌برد و با برنامه‌ریزی بهتری کار انجام می‌شود‌. در نظر داشته باشید که جمع‌آوری وسایل کوچک منزل، زمان زیادی می‌برد. اگر زمان کافی نداشته باشید باعث می‌شود کارها سخت و با استرس زیاد انجام شود.
 2. به اعصاب خود مسلط باشید برای شروع اسباب کشی هیچ گاه نگران نباشید، یک نفس عمیق بکشید. هر چقدر آرامش داشته باشید به همان میزان توانایی شما در کار بالاتر می‌رود و باعث راحت‌تر انجام شدن اسباب‌کشی می‌شود‌.
 3. اسباب‌کشی از آن کارهای سخت و طلافت‌ فرساست پس باید مراحل آن را با مدیریت پیش برد. یک لیست کامل و جامع از وسایل مورد نیازتان در اسباب کشی تهیه کنید تا بتوانید ذهن خود را مدیریت کنید و دیگر به دنبال وسایل غیر ضروری نگردید. با برنامه‌ریزی به کارهای اثاث‌کشی آسان‌تر می‌شود رسیدگی کرد.
 4. یکی از فوت و فن‌های اسباب کشی آسان خلاص شدن از شر وسایل اضافی و به درد نخور است، این باعث کار می‌شود اسباب‌کشی آسان‌تری داشته باشید. پاکسازی کردن هر بخش از خانه قبل از اثاث‌کشی واقعا رسیدگی به سایر امور اسباب‌کشی را راحت‌تر می‌کند‌.
 5. چگونه اسباب کشی آسان داشته باشیم؟ با در اختیار داشتن  کلیه تجهیزات اسباب‌کشی. اصلا نمی‌توانید تجهیزات را از قلم بیندازید این موارد ایمنی و حمل لوازم را تضمین و آسان می‌کنند.
 6. بسته‌بندی اصولی اسباب‌کشی آسان‌تری را می‌سازد. بعد از بسته‌بندی بر روی آن‌ها بنویسید که چه لوازمی درون آن بسته‌بندی قرار دارد. این کار باعث می شود در هنگام جمع‌آوری و چیدمان لوازم، کارها آسان‌تر پیش برود.
 7. پیشنهاد آخر ما برای اینکه چگونه اسباب کشی آسان داشته باشیم این است که نیروی کمکی حتما داشته باشید.

انتخاب باربری کار بلد

به حرف و ادا‌های پوچ اعتماد نکنید همان طور که می‌دانید در زمینه حمل و نقل بار و اثاثیه منزل شرکت‌های گوناگونی فعالیت دارند و نکته جالبی که در این بین وجود دارد این است که هر شرکت خود را از دیگر شرکت ها بهتر و مطمئن‌تر دانسته و به نوعی خود را بهترین شرکت باربری می‌داند در زمینه چگونگی انتخاب بهترین شرکت باربری از بین شرکت‌های مختلف و معتبر نیز نکات لازم را می‌نویسم.

 • سابقه کاری آن را بررسی کنید.
 • شرکت باربری کار بلد باید کلیه امور مربوط به اسباب‌کشی را بتواند انجام دهند و هر نوع درخواستی که در حیطه کاریشان است را بتوانند تفکیک شده ارائه دهند. مثلا در باربری‌ها بیشترین درخواست مربوطه به اعزام کارگر باربری است باربری منتخب باید به تنهایی کارگر اعزام کند نباید اینگونه باشد در کنار درخواست کارگر باید تجهیزات هم حتما انتخاب شود.
 • در زمینه ارسال بار درون شهری و بین شهری به مشتریان خود سرویس دهد. بسته به نوع بار از ماشین‌های حمل بار مناسب استفاده کند.
 • زمان حمل و نقل بار و اثاثیه منزل شما بایستی هر نوع حادثه‌ای را پیش بینی نمایید لذا بهتر است به سراغ شرکت باربری بروید که بیمه نامه معتبری را به شما ارائه نماید.
 • دیگر خدمات مطلوب برخی از باربری‌ها حمل بار از تهران به شهرستان و نیز خدمات حمل و نقل 24 ساعته بار است.
 • تعرفه خیلی بالا و پایین از سمت باربری هر دو جای شک دارد هرگز گول تبلیغات خدمات VIP با قیمت ارزان را نخورید. هر کاری بهایی دارد و نمی توان بدون دریافت سود معقول بهترین خدمات را به شما ارائه دهند..
 • برای انتخاب و استفاده از خدمات باربری در زمینه اسباب کشی باید بسیار دقیق عمل کنید. زیرا در این اوضاع اقتصادی، کوچک‌ترین بی توجهی و اهمال کاری ممکن است خسارت های زیاد و گرانی را به وسایل شما وارد نماید.
 • اگر شما هم از آن دسته از افرادی هستید که به خدمات باربری و اسباب کشی نیاز دارید به شما توصیه می‌کنیم در هنگام انتخاب باربری حتما به نظرت کاربران سایت و مشتریان آن‌ها توجه کنید.

انتخاب باربری کار بلد

استفاده از کارگر باربری

بزرگ‌ترین دغدغه افرادی که قصد جابه‌جایی و اسباب‌کشی دارند، بسته بندی اثاثیه، چیدمان، نظافت و… است که این دغدغه را می‌توان با کمک کارگر باربری حل کرد. مراحل جابه‌جایی و نقل مکان به خانه جدید پروسه‌ای بسیار پیچیده است و نیاز به کمک فردی دارد که در این زمینه تخصص و مهارت لازم را داشته باشد تا این پروسه پیچیده و طولانی راحت‌تر به سرانجام برسد.

کارگر حمل بار نگرانی جابه‌جایی و آسیب به وسایل را نیز از بین می‌برد. کارگر باربری را از خود شرکت‌های باربری انتخاب کنید به هیچ عنوان از کارگران میدانی استفاده نکنید.

نکات بسته‌بندی اصولی برای اسباب کشی آسان

از جمله نکات لازم برای اسبای کشی آسان به شرح زیر است:

 • لوازم را تفکیک شده بسته‌بندی کنید و روی هر بسته‌بندی ذکر کنید که چه وسایلی درون آن قرار دارد. این کار باعث می‌شود حمل آن اصولی باشد و هنگام چیدمان در منزل جدید بدانید هر بسته‌بندی برای کدام قسمت است‌.
 • لوازم شکستنی را به تنهایی بسته‌بندی نکنید اگر پلاستیک حبابدار مخصوص در اختیار ندارید از لباس‌هایتان برای ایمن ماندنشان استفاده کنید‌.
 • نباید کارتن‌ها را بیش از اندازه سنگین کنید. وقتی لوازمی‌ مثل کتاب‌ یا سایر وسایل سنگین را برای جابه‌جایی بسته‌بندی می‌کنید، آن‌ها را در کارتن‌های کوچک بسته‌بندی کنید.
 • بسته بندی محصولات با چسباندن درب کارتن اسباب کشی به پایان میرسد. لبه‌های کارتن را به خوبی چسب بزنید
 • هنگام بسته بندی کفش برای جابجایی، باید دقت کنید که آن‌ها را بر روی هم نیاندازید.

نکات بسته‌بندی اصولی برای اسباب کشی آسان

 • لباس‌های تا شده را در کارتن یا چمدان‌ قرار دهید آن‌ها را در کمد نگذارید زیرا حمل کمد سخت می‌شود و احتمال آسیب دیدن به کمد زیاد می‌شود.
 • اگر ظروف درون کارتن فضای باز داشته باشند با جابه‌جایی کارتن احتمال برخورد آن‌ها به یکدیگر و شکسته شدن بالا می‌رود. هنگام بسته بندی لوازم شکستنی تمام فضاهای خالی را پر کنید.
 • کشوها ممکن است در حین حرکت، بر اثر ضربه‌ها و تکان‌های ماشین باربری باز شوند و آسیب ببیند. بهتر است دورتادور قفسه کشوها را با نوار سلفون بپوشانید. با این کار، درب کشوها در حین حرکت باز نخواهند شد.
 • در بسته‌بندی از وسایل نرم به جای ضربه‌گیرها هم می‌شود استفاده کرد.
 • ظرف‌های حاوی مایعاتی مثل مایع لباس‌شویی و مایع ظرف‌شویی را در کیسه‌های پلاستیکی قرار دهید و آن‌ها را محکم ببندید با کمک این روش، اگر ظرف محتوی مایع در حین جابه‌جایی نشت کند یا وارونه شود، سایر وسایل به مایع آغشته نخواهند شد.

اسباب کشی آسان با باربری گل بار

با خواندن این مقاله با روش‌های چگونه اسباب کشی آسان داشته باشیم آشنا شدید. باربری گل‌بار با پرسنلی دلسوز و حرفه‌ای به کلیه امورات جابه‌جایی شما رسیدگی می‌کند.

درباره مائده فقیهی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *