حمل مبل به شهرستان بدون آسیب دیدگی

حمل مبل به شهرستان با بهترین کیفیت

باربری گل بار قصد دارد در این مقاله به چگونگی حمل مبل به شهرستان بپردازد در ادامه همراه ما باشید تا اطلاعات کافی در این زمینه را به دست آوردید. در حال حاضر شاید هیچ منزلی بدون مبلمان نباشد و در برخی از منازل چندین سرویس مبلمان وجود دارد. می‌دانید که اغلب مبل‌ها از چوب و پارچه ساخته می‌شوند، در نتیجه هنگام اثاث‌کشی انتخاب شرکت باربری باید با دقت انجام شود در غیر اینصورت احتمال اینکه متحمل خسارت شوید بسیار زیاد است. بخصوص لوازمی مانند مبلمان که پارچه و چوب آن به شدت آسیب‌پذیر است.

نحوه بسته‌بندی و حمل مبل به شهرستان

اگر می‌خواهید اثاث کشی اصولی انجام شود باید تمام مراحل آن حرفه‌ای پیش برود‌. بسته‌بندی اثاثیه منزل اولین گام است که شامل حمل مبل به شهرستان نیز می‌شود و شامل موارد ذیل است:

بسته بندی و حمل مبل به شهرستان

 • برای مبلمان کارگران ما می‌دانند اولین اقدام جداسازی قسمت‌های است که می‌شود آن را از مبل جدا کرد با این کار حمل آن آسان می‌شود.
 • قسمت‌های تیز با فیبر کاملا کاور می‌شود.
 • اگر مبلمان دسته و پایه آن چوبی باشد باید ضربه‌گیر در اطراف آن قرار دهند و با سلفون آن قسمت‌ها را می‌پوشانند.
 • قسمت‌های که احتیاج است کارگران ما با پتو آن را پر می‌کنند تا فشار به بدنه اصلی وارد نشود.
 • در پایان با سلفون مخصوص و در صورت نیاز پلاستیک حبابدار درست حسابی کارگران مبلمان را بسته‌بندی می‌کنند و آن را آماده برای حمل می‌کنند.

لازم به ذکر است که حمل مبل به شهرستان با دقت بیشتری انجام می‌شود. چیدمان و بسته‌بندی آن تخصصی‌تر است زیرا مسافت طولانی به لوازم آسیب می‌رساند.

کارگر باربری

اگر صفر تا صد بسته‌بندی و حمل اثاثیه منزل را کارگر باربری کار بلد به عهده بگیرند مطمئن باشید کوچک‌ترین مشکلی برای حمل مبل به شهرستان پیش نمی‌آید‌. کارگران ما دارای خصوصیات بارزی هستند و گلچینی از بهترین‌ها را در شرکت باربری گل‌بار گرد هم آورده‌ایم‌. به برخی از ویژگی‌های این اشخاص اشاره می‌کنم.

 • کارگر ما از سلامتی جسمانی و روانی برخوردار است. این دو فاکتور از ضروریات استخدام کارگران در باربری گل بار
 • کارگران باربری گل‌بار مسئولیت‌پذیر هستند در صورت بروز خطا کاملا اشتباهات خود را می‌پذیرند.

حمل مبل به شهرستان با کارگر باربری ماهر

 • تعهد کاری که دارند باعث می‌شود تا نظم و دقت لازم در کار را داشته باشند.
 • کارگران گل بار بدون اغراق متخص‌ترین هستند با آگاهی و دانش کامل کار حمل مبل به شهرستان را انجام می‌دهند بدون اینکه کوچک‌ترین صدمه‌ای به خود و یا لوازم وارد کنند.
 • قدرت بدنی و چابکی برای این حرفه از نیازها اساسی به حساب می‌آید که پرسنل ما هر دو فاکتو را دارا هستند.
 • با وجود کارگران اسباب کشی گل بار خیالتان از هر لحاظ راحت باشد اگر وقت ندارید روز جابه‌جایی حضور داشته باشید جای نگرانی و استرس نیست کلیه پرسنل ما امانتداران قابلی هستند.

اعزام کارگرانی ماهر و متخصص جهت رسیدگی به امور جابه‌جایی یکی از خدمات باربری گل بار برای حمل مبل به شهرستان است که به بهترین نحو کارها انجام شده و خیال کارفرما از این بابت راحت است.

بیمه باربری و دلیل ضروری بودن آن چیست؟

شرکت‌های باربری معتبر می‌توانند هر نوع باری را که جابه‌جا می‌کنند آن را بیمه کنند. ضرورت بیمه لوازم به این جهت است که، زمانی بر اثر تصادف، آب و هوا (برف یا باران)، آتش‌سوزی و سرقت خسارت وارد می‌شود با داشتن بیمه نامه خسارت وارد شده جبران می‌شود. در نتیجه برای آسودگی خیال کارفرما و شرکت باربری بیمه ضروری است.

کلام آخر

با گل بار نگران حمل‌ مبل به شهرستان نباشید. ملاک ما در اثاث‌کشی به سلامت رسیدناثاثیه است، به همین دلیل با دقت و حساسیت بسته‌بندی و حمل آن‌ها انجام می‌شود. گل‌بار با سال ها تجربه در زمینه باربری جابه‌جایی ایمن را برای مشتریانش به ارمغان می‌آورد‌.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فوری

تماس با ما