مقایسه هزینه‌های اسباب کشی خودتان با استفاده از خدمات حرفه‌ای

مقایسه هزینه‌های اسباب کشی خودتان با استفاده از خدمات حرفه‌ای

به طور آشکار معلوم است که نقل مکان به خانه جدید یک امر گران قیمت است، که اغلب برای کسانی که با بودجه محدود نقل مکان می‌کنند، مشکل ایجاد می‌کند. حال می‌خواهید مقایسه هزینه‌های اسباب کشی خودتان با استفاده از خدمات حرفه‌ای که باربری ارائه می‌دهد را مورد بررسی قرار دهیم؟ تا به یقین برسیم که آیا این هزینه‌ای که ما پرداخت می‌کنیم در مقابل خدماتی که دریافت می‌کنیم به صرفه است یا خیر.

مقایسه هزینه‌های اسباب کشی خودتان با استفاده از خدمات حرفه‌ای که باربری ارائه می‌دهد را بررسی می کنیم

تفاوت و مقایسه هزینه‌های اسباب کشی خودتان با استفاده از خدمات حرفه‌ای

برخی اوقات تصور می‌کنید چرا باید  هزینه جابه‌جایی پرداخت کنیم، بهتر است آن را پس‌انداز کرده و تصمیم می‌گیرد  خودتان امور باربری را در دست بگیرید. حال من قصد دارم  چند مورد به عنوان نمونه  به شما بگویم که چرا این اشتباه‌ترین انتخابی است که می‌توانید داشته باشید.

 • باربری تجهیزات صفر تا صدی را ارائه می‌دهد اما شما ترجیح می‌دهید خودتان آن را تهیه کنید. توجه داشته باشید شما باید هر کدام از تجهیزات را از مکانی خاص گرد هم آورید این موضوع در وقت و هزینه شما تاثیر می‌گذارد. در ضمن تجهیزات که باربری‌های معتبر تهیه می‌کنند به دلیل اینکه عمده می‌خرند ارزان‌تر از آن چیزی است که شما می‌خرید.
 • قصد دارید بسته بندی اثاثیه منزل را انجام دهید و از کارگر باربری استفاده نکنید. در این مرحله اگر شخصیتی صبور و با دقت دارید با رعایت نکاتی که در مقاله‌های قبلی نوشته‌ام امکان این کار برای شما مهیا می‌شود. توجه داشته باشید اگر احساس می‌کنید تخصص کافی ندارید به هیچ عنوان این کار را انجام ندهید. زیرا کافی است به دلیل عدم بسته‌بندی کوچک‌ترین اکسسوری دچار شکستگی شود در این صورت چند برابر پول کارگر متحمل خسارت می‌شوید.
 • حمل بار را می‌خواهید بر عهده بگرید به نظر خودتان تنها عاملی که باید در نظر بگیرید این است که توانایی جسمانی بالای داشته باشید. اما توانایی جسمانی یک نیاز ضروری برای حمل اثاث است به هیچ عنوان مهم‌ترین عامل نیست. کارگر باربری معتبر سنگین‌ترین، و غیر متعارف‌ترین لوازم از لحاظ ابعادی را بدون کوچک‌ترین آسیب وارده شده را جابه‌جا می‌کنند. در قسمت تجهیزات و بسته بندی می‌توانید به امور آن رسیدگی کنید اما در بخش حمل اثاثیه لطفا به فکر سلامتی خودتان باشید اگر از اصول کار اطلاعی ندارید این بخش از کار را به کارگر باربری بسپارید تا سلامت خودتان و لوازم به خطر نیفتد.

توانایی جسمانی یک نیاز ضروری برای حمل اثاث است به هیچ عنوان مهم‌ترین عامل نیست.

 • نوبت به حمل اثاثیه می‌رسد برای این بخش از کار باید ماشین مخصوص داشته باشید در غیر این صورت با خودروهای معمولی به این فرآیند نمی‌شود رسیدگی کرد. ماشین برای حمل بار را حتما از شرکت‌های باربری انتخاب کنید امنیت و سلامت لوازمتان را فدای هزینه کم‌تر نکنید. حال با این نکاتی که گفتم اگر مجاب نشده‌اید که از خدمات باربری استفاده کنید اصول کار را هنگام جابجایی رعایت کنید تا متحمل خسارت‌های هنگفت نشوید.

چگونه می‌شود بهترین خدمات را با کم‌ترین هزینه دریافت کرد؟

بله تعجب نکنید باربری گل بار پک کامل جابه‌جایی را در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد. این پک که کامل‌ترین در نوع خود است به نیاز صفر تا صد خدمات باربری شما پاسخ می‌دهد. باز هم ترفندهایی را می‌خواهم آموزش دهیم تا چالش هزینه برای دریافت خدمات باربری نداشته باشید:

 • از آنجا که هزینه اسباب کشی بر اساس تعداد ساعت‌های کار کارگران اثاث کش محاسبه می‌شود، هر چه تعداد وسایل شما کمتر باشد، فرایند اسباب کشی  بسیار کمتر طول می‌کشد. پس بهتر است لوازم بلا استفاده از انباری را بفروشید قبل از اسباب کشی، بهترین زمان برای فروختن یا دور ریختن این لوازم اضافی است.
 • تاریخ و زمان اسباب کشی  نقش مهمی در تعیین میزان هزینه اسباب کشی دارد. همیشه میزان عرضه و تقاضا در تعیین هزینه جابه‌جایی اثرگذار است. البته این مورد در باربری‌های معتبر جایگاهی ندارد زیرا تعرفه‌های آن توسط اتحادیه فقط قابل تغییر است.
 • اگر وقت و انرژی دارید، برای کاهش هزینه اسباب کشی، تا می‌توانید بسته‌بندی وسایل را خودتان انجام دهید. هر چند شرکت‌های باربریکار را برای شما بسیار راحت می‌کنند و می‌توانید با پرداخت هزینه به صرفه برای خدمات بسته بندی و اسباب کشی، کار را به آن‌ها بسپارید. اما اگر می‌خواهید هزینه اسباب کشی  را به حداقل برسانید، تمام اسباب و اثاثیه را خودتان بسته‌بندی کنید.

اگر وقت و انرژی دارید، برای کاهش هزینه اسباب کشی، تا می‌توانید بسته‌بندی وسایل را خودتان انجام دهید.

 • ماه ها قبل از جابه‌جایی به فکر تهیه کارتن‌های بسته‌بندی باشید. اگر فضایی خالی مانند انباری دارید، آن‌ها را در انبار نگه دارید تا مجبور نشوید در فصل جا‌به‌جایی، هزینه برای کارتن‌های بسته بندی پرداخت کنید.
 • ساعتی از روز را برای جابه‌جایی انتخاب کنید که ترافیک کم باشد در این حالت تایم کمتری کارگر کار می‌کند و همچنین خودرو هم کمتر در اختیار لوازم شما می‌ماند به همین سبب هزینه کمتری پرداخت می‌کنید.
 • کارگران باربری معمولا ساعتی کار می‌کنند بهتر است برای اینکه هزینه بیشتری پرداخت نکنید روی کارتن‌ها برچسب بزنید تا بدانند در چه جای آن‌ها را قرار دهند.
 • وقتی از خدمات اسباب کشی و باربری استفاده می‌کنید، از قبل با توجه به تعداد و حجم وسایل خود تصمیم بگیرید که می‌خواهید از نیسان استفاده کنید یا خاور. اگر حجم وسایل شما کمتر است، با سفارش نیسان، هزینه اسباب کشی و باربری را به نصف کاهش می‌دهید. اگر هم وسایل سنگین و حجیم زیادی دارید، انتخاب ماشین درست هزینه را به طرز چشمگیری کاهش می‌دهد.

خدمت حمل بار را به چه باربری باید سپرد

از قدیم گفتن کار را باید به کاردان آن سپرد اگر می‎‌خواهید بیهوده هزینه نکنید باید انتخاب درست داشته باشید. توجه داشته باشید باربری هر چیزی که می‌گوید درست نیست در انتخاب خود دقت کنید تا سرمایه‌تان از دست نرود.

 • مطمئن‌ترین گزینه برای رهایی از اتفاقات ناگوار و کلاهبرداری‌ها در حین اسباب کشی، سپردن این کار به شرکتی قابل اطمینان است.
 • به خاطر داشته باشید که یکی از مهم‌ترین دلایل استفاده از خدمات حرفه‌ای این است که بهترین خدمات انجام شود و شرکت حمل بار در قبال هر نوع خسارت به وسایل شما پاسخگو باشند.
 • شرکت باربری باید کلیه خدمات باربری را بدون کاستی انجام دهد.
 • داشتن تنوع راه‌های ارتباطی برای باربری میزان اعتبار او را به مخاطب نشان می‌دهد.
 • باربری معتبر به کاربران و مشتریان خود کمک می‌کند که ثانیه ثانیه زمان و وقت خود را مدیریت کنند و نگذارند روند اسباب کشی طاقت فرسا شود.

مطمئن‌ترین گزینه برای رهایی از اتفاقات ناگوار و کلاهبرداری‌ها در حین اسباب کشی، سپردن این کار به شرکتی قابل اطمینان است.

پایان

مقایسه هزینه‌های اسباب کشی خودتان با استفاده از خدمات حرفه‌ای به پایان رسید امیدوارم انتخابی درست هنگام فرآیند جابه‌جایی داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فوری

تماس با ما