27 آذر 1401 توسط مائده فقیهی 0 دیدگاه

تعرفه خدمات باربری در پاییز سال 1402

شرکت‌های که انواع بار را از طریق راه‌های جاده‌ای جابه‌جا می‌کنند با نام شرکت‌های باربری شناخته می‌شوند و در مقابل خدماتی که انجام می‌دهند هزینه‌ای دریافت می‌کنند. تعرفه خدمات باربری در سال 1402 از سمت اتحادیه اعلام شده است و کلیه باربری‌ها مجوزدار موظف هستند براساس این تعرفه قیمت‌ را به مشتری اعلام کنند.

اعزام کارگر مخصوص باربری

تعرفه خدمات باربری در سال 1402

تعرفه خدمات باربری در سال 1401 به کلیه باربری‌ها ابلاغ شده است اما این قیمت‌ها ثبات ندارند زیرا شرایط اقتصادی و تورم موجود بر روی اکثر لوازم و خدمات شرکت‌های باربری تاثیرگذار است و قیمت‌ها را دچار تغییرات می‌کند.

عواملی که بیشترین تاثیر را در تغییر تعرفه خدمات باربری در سال 1402 دارند عبارت است از:

 • خودرو انتخابی عاملی است که سبب افزایش قیمت‌ها می‌شود. خودرو‌های مانند کامیون ایسوزو و هیوندا هزینه آن‌ها بالاتر است و اگر این خودروها مسقف انتخاب شود اندکی بر قیمت افزوده می‌شود و تعرفه خدمات باربری در سال 1402 برای شما سنگین‌تر تمام شود. همان طور که از شرایط بد اقتصادی جامعه با خبر هستید با افزایش ارز نرخ کرایه بالا می‌رود زیرا باید راننده بتواند لوازم یدکی ماشین را تهیه کند. استهلاک ماشین‌های سنگین باربری به سبب باری که جابه‌جا می‌کنند زیاد است.
 • تجهیزات عامل دیگری است که افزایش قیمت آن‌ها مستقیما تاثیر بر تعرفه‌ها دارند. در حال حاضر قیمت کارتن مخصوص بسته‌بندی و پلاستیک‌های حبابدار ماهانه در حال افزایش است.

لازم است در این قسمت به نکته‌ای اشاره کنیم برای افرادی که هزینه جزو فاکتورهای مهم برایشان به حساب می‌آید به احتمال خیلی زیاد این اشخاص با چندین باربری تماس می‌گیرند و زمانی که ارزان‌ترین باربری را پیدا می‌کنند آن را انتخاب می‌کنند. غافل از اینکه این باربری‌ها بدون شک در انتهای کار قیمت را بالا می‌برند و خدمات آن‌ها بی‌کیفیت و بی‌ارزش است. با آگاهی و اطلاعات باربری خوب را انتخاب کنید.

با تعرفه خدمات باربری در سال 1402 و خدمات باربری گل بار بیشتر آشنا شوید

در این بخش به بررسی بیشتر تعرفه خدمات باربری در سال 1402 و خدمات باربری گل بار خواهیم پرداخت:

 • اولین خدمات ما مشاوره رایگان تخصصی است در مورد بار هر آنچه که نیاز باشد توضیحات دقیق و روشن برای صاحب بار ارائه می‌شود تا بتواند بهترین را انتخاب کند.
 • کادر نیروی انسانی باربری گل‌بار از بهترین‌ها هستند بدون اغراق کلیه پرسنل ما گل‌چینی از حرفه‌ای‌ها هستند و از لحاظ اخلاقی نیز به همه‌ی باید و نبایدها آشنا‌اند.
 • خدمات بسته‌بندی اثاثیه منزل به صورت تخصصی طبق استاندارهای اروپایی انجام می‌شود. تا کنون سابقه نداشته است بسته‌بندی که تیم ما انجام می‌دهد دچار مشکل شود.
 • بارها احتیاج به بیمه‌نامه دارند که در باربری گل‌بار صادر می‌شوند. در قبال صدور آن هزینه مازادی از صاحب بار دریافت نمی‌کنیم و مجاز است تا سقفی که ارزش بار خود را می‌داند آن را بیمه کند‌.
 • بارنامه سند رسمی و معتبریست که فقط برای بارهای شهرستان صادر می‌شود. نسخه اصل آن را تحویل کارفرما می‌دهیم تا رسیدن بار به مقصد باید مراقب این سند رسمی باشد.
 • شما با باربری ما سرعت عمل را تجربه می‌کنید سریع بودن ما دقت در امور را پایین نمی‌آورد.
 • بیشترین تقاضا را از میان خودروهای باربری انواع سبک و نیمه سنگین دارند. محدودیتی در نوع خودرو نداریم متناسب با بار شما برایتان ارسال می‌شوند.
 • تعرفه خدمات باربری در سال 1402 گل‌بار قانونی است و هر آنچه تصویب شود ما بر اساس آن قیمت‌گذاری می‌کنیم.
 • خدمات چیدمان اثاث منزل در باربری ما انجام می‌شود‌.
 • پک‌های تجهیزات آن طور که شما بخواهید تنظیم شده و برایتان ارسال می‌شود.

تعرفه قیمت انواع باربری در گل بار

بسته‌بندی اثاث منزل

هر کسی که تا‌کنون پروسه جابه‌جایی را انجام داده است می‌داند چه کار پر استرس و ریسکی است. در میان انبوهی از کارهای اثاث‌کشی منزل یک مورد بسیار با اهمیت‌، بسته‌بندی لوازم است. اگر برای بسته‌بندی این امور از خدمات باربری استفاده می‌کنید که جای حرف نمی‌ماند البته منظورم باربری‌های معتبر و نام‌ آشنا است‌، اگر از خدمات بهره نمی‌گیرید لازم می‌دانیم نکاتی در مورد بسته‌بندی اثاثیه منزل برای شما بنویسم: که شاید در تعرفه خدمات باربری در سال 1402 برای شما تاثیر گرار باشد.

 • اولین کار این است که تجهیزات را آماده کنید.
 • مرحله بعدی لوازمی که نیاز نمی‌شوند و ضروری نیستند را باید اصولی بسته‌بندی کنید.
 • لوازم بسته‌بندی را منظم در اتاق خواب و یا اتاق نشیمن در قسمتی مشخص بچینید. نظم داشتن خیلی مهم است زیرا از هرج‌ومرج در زمان اثاث‌کشی جلوگیری می‌کند. زمانی که لوازم را دارید می‌چینید به ماهیت لوازم داخل کارتن‌ها توجه داشته باشید.
 • باید روی کارتن‌ها با ماژیک بنویسید چه لوازمی درون هر کدام قرار گرفته تا در مقصد با مشکل و سر درگمی مواجه نشوید. رعایت این نکات کوچک باعث می‌شود کارهای سخت سریع‌تر و بهتر انجام شوند.
 • نحوه بسته‌بندی لوازم شکستنی متفاوت است درون کارتن فضای خالی نباید وجود داشته باشد و کارتن‌ها را خیلی پر نکنید.
 • کارتن‌ها جزء تجهیزات بسته‌بندی اثاثیه منزل به حساب می‌آید و تنها متریالی است که جای زیادی می‌گیرند اگر منزلتان کوچک است مجبورید چندین بار کارتن تهیه کنید. زیرا آوردن یکباره تعداد زیادی کارتن به شدت فضای خانه را شلوغ و بهم ریخته می‌کند و باعث می‌شود که دچار تنش شوید و به امور نمی‌توانید اصولی رسیدگی کنید در این حالت کار را با بی‌حوصلگی و خشم انجام می‌دهید و سعی دارید فقط جمع کنید. در این شرایط دقت و کیفیت به شدت پایین می‌آید
 • برای لباس‌هایتان باید کارتن‌های مخصوص رگال‌دار تهیه کنید. کارتن‌های رگال‌دار تا حدودی هزینه بردار هستند اگر نمی‌خواهید هزینه کنید لباس‌ها را تا کنید و درون چمدان‌های که دارید قرار دهید توجه کنید به هیچ‌ عنوان لباس‌ها را درون کمد‌ها نگذارید، زیرا هنگام حمل کمد آن‌ها سنگین‌تر می‌شوند و فشار بیشتری را تحمل می‌کنند که در نهایت با این کار شما باعث خراب شدن کمد می‌شوید.

حمل بار به شهرستان:

باربری گل‌بار برای حمل بار به شهرستان هیچ محدودیتی  در مجموعه خود ندارد. تعرفه خدمات باربری در سال 1402 برای شهرستان‌ها براساس مسافت آن‌ها مشخص شده است. همه روزه باربری گل‌بار می‌تواند خدمات باربری را برای صاحبان بار انجام دهد‌. با نازلترین قیمت و کیفیت  مطابقف با تعرفه خدمات باربری در سال 1402 عالی حمل‌بار شما انجام می‌شود.

مبدا شما تهران است و هر نقطه از شهر که هستید در کم‌ترین زمان ما در مبدا حضور پیدا می‌کنیم و برای ارسال بار به سراسر کشور محدودیتی نداریم. شما با باربری ما به صورت دربستی ماشین را در اختیار دارید و مانند سایر باربری‌ها در مسیر راه بارهای متفاوت را حمل نمی‌کنیم‌. خودروهای ما مجهز هستند و هیچ‌گونه آسیبی به اموال شما وارد نمی‌شود. تعرفه باربری شهرستان نسبت به حمل بار درون‌شهری از قیمت بالاتری برخوردار است.

پایان

باربری‌های زیادی هستند که در سطح شهر مشغول به فعالیت‌اند اما از میان این گستردگی تعداد کمی می‌توانند خدمات کامل و بدن نقص را انجام داده و طبق تعرفه خدمات باربری در سال 1402 هزینه را دریافت کنند. اما باربری گل بار به بهترین شکل ممکن این کار را برای شما انجام می‌دهد.

درباره مائده فقیهی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *