باربری ولنجک و حمل اثاثیه منزل

باربری ولنجک در محدوده باربری شمال تهران است

یکی از مناطق باربری شمال تهران، باربری ولنجک است؛ این باربری به مانند باربری‌های دیگر خدمات حمل اثاثیه منزل در ولنجک تهران را انجام می‌دهند اما باربری‌‌های شاغل در ولنجک و محدوده اطراف آن تفاوت‌های با هم دارند. در این مطلب به معرفی باربری ولنجک گل بار می‌پردازیم و خدمات آن را شرح می‌دهیم.

وجه تمایز باربری ولنجک گل بار

باربری گل بار به نسبت دیگر باربری‌های منطقه ولنجک خدمات متنوع‌تر و کاربردی‌تری را ارائه می‌دهد. این باربری علاوه بر باربری درون شهری خدمات مرتبط با باربری بین شهری را نیز انجام می‌دهد. از دیگر وجه تمایز این باربری استخدام افراد متعهد و کار بلد است. افراد شاغل در این باربری از فیلترهای متعددی عبور می‌کنند تا تایید صلاحیت شوند و از همه نظر قابل اعتماد باشند. همچنین افراد شاغل در این باربری در زمینه کاری خود متخصص بوده و از مهارت‌های لازم برای انجام امور برخوردار هستند.

خدمات باربری ولنجک

در باربری گل بار در ولنجک خدمات متعددی مانند حمل اثاثیه منزل در ولنجک به تمام نقاط کشور، بسته بندی اثاثیه، ارسال تجهیزات بسته بندی، اعزام کارگر اسباب کشی، بیمه و… ارائه می‌شود که در ادامه به شرح هر یک می‌پردازیم.

انواع ماشین‌های حمل اثاثیه منزل در ولنجک تهران

. حمل اثاثیه منزل

یکی از خدمات باربری ولنجک گل بار ارسال انواع ماشین‌های باربری برای حمل اثاثیه منزل در ولنجک است. این باربری دارای ماشین‌های وانت بار، نیسان بار، ایسوزو، خاور و… است که این ماشین‌ها را متناسب با میزان و حجم بار شما ارسال می‌کنند تا بار و اثاثیه منزل شما را به هر کجای ایران که به خواهید حمل کنند.

. بسته بندی اثاثیه

یکی دیگر از خدمات باربری گل بار بسته بندی اثاثیه منزل با تجهیزات کامل بست بندی است. در این باربری تجهیزات بسته بندی اثاثیه منزل مانند: پلاستیک ضربه گیر یا بابل رپ، کارتن‌های چند لایه (سه، پنج و هفت لایه)، چسب و غیره وجود دارد. در صورت تمایل شما به بسته بندی اثاثیه منزل توسط این باربری یک روز قبل از اسباب کشی نیرو برای بسته بندی اثاثیه شما اعزام می‌شود.

· ارسال تجهیزات بسته بندی

در صورتی که شما تمایل داشته باشید تا اثاثیه منزل را خودتان بسته بندی کنید، می‌توانید از این باربری تجهیزات را تهیه کرده و بقیه امور را خود انجام دهید. حال مزیت استفاده از این تجهیزات چیست؟ مزیت بازر استفاده از تجهیزات باربری سالم ماندن اثاثیه شما در هنگام جابه‌جایی و حمل است. کارتن‌ها و بابل رپ‌ها موجب می‌شود تا در اثر ضربه و تکان‌های وارد شده در هنگام حمل اثاثیه شما دچار شکستگی و ضربه نشود.

· اعزام کارگر اسباب کشی

قطعا یکی از ملزمات در هنگام اسباب کشی افرادی هستند که هم از نظر جسمانی و هم از نظر فنی دارای توانایی و تخصص لازم برای حمل و جابه‌جایی بار باشند. افراد شاغل در باربری گل بار از این تخصص و مهارت برخورد بوده و تمام امور جابه‌جایی بار (از بارگیری تا تخلیه) را به ر احتی و با ایمن‌ترین شکل ممکن انجام می‌دهند.

· بیمه و بارنامه

اکثر باربری‌ها بارهای مشتریان خود را بیمه نمی‌کنند اما باربری گل بار از این قاعده مسثتنا است. در این باربری تمام اثاثیه شما در صورت تمایل خود شما بیمه شده تا در صورت بروز خسارت احتمالی، خسارت وارده جبران شود. همچنین برای بارهای بین شهری نیز بارنامه ارائه می‌شود.

. مشاوره رایگان

در این باربری به مشتریان عزیزی که نیاز به مشاوره در زمینه نوع ماشین، اعزام کارگر و دیگر موارد دارند، مشاوره رایگان داده می‌شود. تا امکاناتی متناسب با نیاز خود دریافت کنند.

مواردی که تاکنون ذکر شد تنها بخشی از خدمات باربری گل بار در ولنجک است که بیان شد. خدمات ارائه شده در این باربری دامنه وسیع‌تری مانند: چیدمان، تکنیسین فنی و… دارد.

جمع‌بندی

باربری ولنجک در شمال تهران یکی از بخش‌های تحت پوشش باربری گل بار در شمال تهران است. اگر به دنبال یک باربری برای حمل اثاثیه منزل خود در ولنجک هستید می‌توانید با باربری گل بار تماس بگیرید و خدمات مورد نظر خود را دریافت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فوری

تماس با ما