هزینه و قیمت باربری اثاثیه منزل در تهران

هزینه و قیمت باربری اثاثیه منزل - باربری گل بار

قیمت باربری اثاثیه منزل در تهران متغیر است و علت این متغییر بودن میزان وسایل، نوع ماشین، تعداد کارگران، تعداد طبقات، وسایل سنگین‌ و… است، در نتیجه قیمت نهایی به چنین عواملی بستگی دارد. این موارد را شما باید بشناسید تا بتوانید به بهترین نحو هزینه‌های خود را مدیریت کنید. قیمت باربری اثاثیه منزل در تهران از مهم‌ترین عوامل در هنگام جابه‌جایی در قیمت به شمار می‌رود.

باربری اثاثیه منزل در تهران

باربری اثاثیه منزل در تهران گل بار بیشترین درخواست‌ها را برای حمل لوازم منزل دارد. شهر بزرگی مانند تهران نقل‌ و انتقالات در آن بسیار زیاد است. باربری‌ گل بار سهم عمده‌ای از این جابه‌جایی‌ها را به خود اختصاص داده است. این باربری با خدمات ویژه‌ای که انجام می‌دهد دغدغه‌ای برای کارفرما باقی نگذاشته و در بین کالاهای که باربری‌ها قادر هستند آن‌ها را جابه‌جا کنند اثاثیه ‌منزل از حساسیت بیشتری برخوردار است.

قیمت باربری اثاثیه منزل در تهران

بسته‌بندی اثاثیه منزل

بسته‌بندی اثاثیه منزل نقش موثری در جابه‌جایی‌ آن‌ها دارد وکیفیت تجهیزات بسته‌بندی بسیار حائز اهمیت است. این یک قانون است هر کالا و وسیله‌ای که گران‌تر باشد با کیفیت‌تر است و هزینه‌ای که پرداخت می‌کنید در مقابل استفاده‌ای که می‌کنید ارزش دارد. البته توجه داشته باشید افراد سودجو امکان دارد کیفیت پایین را با هزینه بالاتر به شما عرضه کنند این موضوع به هنر و دقت خودتان بستگی دارد. یکی از خدماتی که باربری‌ها ارائه می‌دهند بسته‌بندی اثاث منزل است. تجهیزات با کیفیت و به‌روز می‌تواند بیشترین کمک را به اثاثیه شما بکند و آن‌ها را از آسیب حفظ کند.

به عنوان مثال کارتن‌های لوازم را شما از سوپر مارکت‌ها  تهیه می‌کنید. دو عیب عمده دارد این کارتن‌ها برای وزن مشخص شده بار خودشان طراحی شده‌اند، پس شما نمی‌توانید تشخیص دهید چه وزنی را تحمل می‌کنند و احتمالا تا زمانی که ظرفیت داخلی کارتن پر نشود وسیله در آن قرار می‌دهید. دومین عیب عمده این است که از لحاظ بهداشتی اصلا قابل اعتماد نیست، زیرا کارتن‌ها که قابل شستشو نیستند که قبل از استفاده آن را بشویید و ضدعفونی کنید. کارتن‌های بسته بندی لوازم باربری‌ها چند لایه و تمیز هستند و مطمئنا الویت شما هم سلامت لوازمتان است.

کارگران ماهر و مخصوص اسباب کشی در باربری گل بار

اعزام کارگر باربری در باربری اثاثیه منزل در تهران

اعزام کارگر باربری در حیطه کاری اتوبارها‌ است اما هستند باربری‌های بزرگی که تمام خدمات اتوبارها را هم انجام

می‌دهند، این موضوع باعث می‌شود بدانید این باربری قابل اعتماد و دارای اعتبار هستند. کارگر باربری تنها برای حمل اثاثیه به مبدا اعزام نمی‌شود برای بسته‌بندی، بارگیری و تخلیه لوازم جزئی هم می‌توانید درخواست دهید تا برایتان کارگر مناسب اعزام شود.

در بعضی از شرایط شاید باربری اثاثیه منزل از یک طبقه به طبقه دیگر باشد، یعنی نقل‌ و انتقال در یک ساختمان صورت می‌گیرد. در این صورت شما به ماشین و راننده باربری احتیاج ندارید فقط کافی است تعداد کارگری که احتیاج دارید را به باربری درخواست دهید.

نکات تاثیر گذار در باربری اثاثیه منزل

برخی نکات در باربری اثاثیه منزل هستند نکاتی که شاید از لحاظ کارفرما بی‌اهمیت باشد اما در روند کار موثر است، این نکات عبارت است از:

  • یک ساعت قبل از شروع پروسه جابجایی وعده غذایی که مورد علاقه شما و خانواده است را میل کنید نباید گرسنه باشید. زیرا باعث افت فشار و قند خون شما می‌شود. این ضعف در کنار استرس جابه‌جایی که دارید باعث می‌شود شما دچار چالش شوید و احتمال اینکه تنش میان شما و کارگر ایجاد شود زیاد است.
  • کودکان را در روز اثاث‌کشی به دوست، آشنا یا مهد بسپارید‌. پروسه جابه‌جایی و باربری اثاثیه منزل، خانه‌ای شلوغ، نامرتب، و پر گرد و غبار را می‌سازد. کودکان به علت سیستم ایمنی ضعیفی که دارند احتمال مریض شدن آن‌ها زیاد است. همچنین کودکان درک درستی از شرایط ندارند قدرت کنترل کردن خود را هنوز کسب نکرده‌اند محیط بهم ریخته آن‌ها را کلافه می‌کند و این کلافگی همراه است با لج بازی که در نهایت اعصاب کارگران و بیشتر از همه والدین بهم می‌ریزد.. فراهم کردن مایحتاج کودک در شرایط جابه‌جایی تا حدودی سخت می‌شود.
  • شب قبل از باربری اثاثیه منزل تمام مدارک و اشیاء قیمتی را درون یک چمدان مخصوص قرار دهید و آن را به خودروی شخصی خود و یا هر جای امنی که می دانید انتقال دهید.
  • وسایل ضروری مانند دارو اگر باید در ساعت مشخص استفاده شود را در دسترس بگذارید پیدا کردن این‌ها در انبوهی از وسایل کار سخت و کلاف ‌کننده‌ای است.
  • لباس راحتی برای همه اعضای خانواده در یک ساک مخصوص کنار بگذارید تا با مستقر شدن در منزل جدید لباس‌ها را بهم نریزید.

این‌ها مواردی بودنند که باعث می‌شوند آرامشتان بیشتر باشد بهتر است رعایت کنید.

کلام آخر

خدمات باربری‌ها روزبه‌روز در حال گسترش است و باربری منتخب شما باید بتواند نیازهای شما را به بهترین شکل برآورده کند. برای جابه‌جایی و باربری اثاثیه منزل می‌توانید به باربری گل بار با بیش از 30 سال سابقه مراجعه کنید و به بهترین شکل ممکن و کمترین فشار و استرس بار خود را جابه‌جا کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فوری

تماس با ما