25 بهمن 1398 توسط امیر قوامی 0 دیدگاه

آشنایی با فوم بسته بندی لوازم خانگی

همانطور که می‌دانید بدون تجهیزات کامل، امکان ندارد که بار، وسایل و لوازم منزل از محلی به محل دیگر منتقل شوند. در نتیجه، در اختیار داشتن تجهیزات کامل و استاندارد مساله ای نیست که بتوان به سادگی از کنارش عبور کرد. در این نوشته کوتاه، نگاهی به تجهیزات اثاث کشی و در راس آنها، فوم بسته بندی لوازم خانگی در باربری گل بارخواهیم داشت. به خصوص اگر در آینده‌ای نزدیک محل زندگی یا کار خود را تغییر می‌دهید؛ همراهی ما تا انتهای این نوشته خالی از لطف نیست.

تجهیزات ضروری بسته بندی

تجهیزات ضروری بسته بندی بار منزل یا محیط کار عبارتند از:
کارتن ها چند لایه؛
کارتن های رگال دار؛
پلاستیک های حباب دار؛
روزنامه و چسب پهن؛
وکیوم و فوم های بسته بندی بار.
هر کدام از این تجهیزات کاربرد اختصاصی خود را دارند. اما اگر بخواهیم فوم های بسته بندی را به شکل مشخص بزرگنمایی کنیم کار به شکل زیر پیش می‌رود.

فوم های بسته بندی بار

فوم های بسته بندی بار بیشتر برای لوازم ظریف، شکستنی و ظروف به کار گرفته می‌شوند. در اختیار داشتن آنها ضامن سلامت بار و جلوگیری از برخورد ضربه به بار است. اگر شی مورد نظر در فوم پیچیده شود و پس از آن درون روزنامه قرار گرفته و در جعبه‌ای چند لایه قرار گیرد؛ تصور آسیب دیدن آن سخت و دشوار است.
توجه: تجهیزات معرفی شده به طور عمومی مورد استفاده قرار می‌گیرند و بارهای خاص نظیر پیانو و یخچال بسته بندی های اختصاصی دارند که در این مجال نمی‌گند.

جمع بندی و کلام آخر
در این نوشته تجهیزات بسته بندی بار را به طور کلی معرفی کرده و فوم ها را به شکل اختصاصی زیر ذره بین قرار دادیم. در صورتی که درباره هریک از مسائل مطرح شده سوالی ذهن شما را به خود مشغول کرده یا به اطلاعات دقیق تری نیاز دارید؛ کافی است با شماره های قرار داده شده در سایت گل بار تماس بگیرید. کارشناسان ما مشتاقانه در انتظار همکلام شدن با شما هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *