24 بهمن 1398 توسط امیر قوامی 0 دیدگاه

همه چیز درباره بسته بندی مبلمان در اثاث کشی

بسته بندی مبلمان در اثاث کشی

امروزه مبلمان بخشی جدانشدنی از بسته بندی لوازم منزل و وسایل و تجهیزات یک منزل یا دفتر اداری است. همچنین، با توجه به قیمت بالایی که این دست از لوازم پیدا کرده‌اند، نمی‌توان حمل و نقل آن‌ها را سرسری گرفت؛ زیرا کوچکترین نقص مساوی از بین رفتن بخش قابل توجهی از سرمایه است. در این نوشته، به طور کلی مجموعه نکاتی که باید در بسته بندی مبلمان تحت نظر باشند را از نظر می‌گذرانیم. به خصوص اگر در آینده‌ای نزدیک قصد اثاث کشی دارید؛ همراهی ما تا انتهای نوشته خالی از لطف نیست.

نکات ضروری درباره بسته بندی مبلمان

بندهای زیر مواردی هستند که می‌توانند بسته بندی مبلمان را به صورت صحیح و اصولی پیش ببرند.
توصیه می‌شود که تمامی مبلمان با پارچه ضخیم یا پتو پوشانده شود (مبل به طور کامل درون یک پتو قرار بگیرد)
پس از پوشاندن مبل با یک پتو یا پارچه ضخیم، مناسب است که پارچه را به طور کامل روی بدنه مبل محکم کنیم (مثلا دور پایه‌ها را چسب زده یا با طناب ببندیم)
در گام بعدی، می‌توان یک نایلون را دور مبل پیچیده
و در گام نهایی، لبه‌هایی که مستعهد برخورد هستند را با تکه های مقوا یا کارتن در برابر ضربه مقاوم کرد
توجه: بسته به شرایط، می‌توان تمامی مبل را در ضربه گیرهای حبابی یا بابل رپ قرار داد و سپس با یک یا دو دور نوار پیچی، نسبت به حمل و نقل آن اقدام کرد.
جمع بندی و کلام آخر
در این نوشته کوتاه به شکل کلی راهکاری برای بسته بندی مبلمان در اثاث کشی ارائه کردیم. اما تکنیک‌های تخصصی بسته بندی به موارد بالا محدود نمی‌شود. در نتیجه اگر در آینده‌ای نزدیک نیاز به خدمات بسته بندی و اسباب کشی پیدا می‌کنید؛ شاید بد نباشد با کارشناسان ما در باربری گل بار تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *