بسته بندی اسباب بازی در تهران برای اثاث کشی

بسته بندی اسباب بازی در اثاث کشی

اسباب کشی برای همه سخت و مشکل است؛ اما برای آن‌هایی که فرزند دارند و با اتاق کودک و اسباب بازی دست به گریبان می‌شوند؛ کمی مشکل‌تر می شود. دلیل این امر روح حساس کودک، چالش‌های فرزندداری و اموری از این دست است. در این نوشته، به طور خلاصه مهم‌ترین نکات درباره بسته بندی اسباب بازی برای اثاث کشی را از نظر می‌گذرانیم. در نتیجه، اگر به زودی منزل خود را تغییر خواهید داد، همراهی باربری گل بار خالی از لطف نیست.

نکات بسته بندی اسباب بازی


بندهای زیر مهم‌ترین نکات بسته بندی اسباب بازی هستند:
• اول از همه اینکه، اتاق کودک باید آخرین اتاقی باشد که بسته بندی می‌شود و اسباب بازی ها آخرین اشیایی هستند که درون جعبه قرار می‌گیرند (از نظر روحی کودک ثبات را بیشتر دوست دارد)؛
• اسباب بازی‌ها را بسته به اینکه برقی (الکتریکی) هستند یا مکانیکی (ساده) از هم جدا کنید؛
• اسباب بازی‌های برقی را کاملا باز کرده و همانند اجناس چینی یا تلویزیون در کارتن‌های اصلی خود قرار دهید (اگر کارتن آنها به هر دلیلی گم شده است، ابتدا آنها را در پلاستیک حباب دار پیچیده و سپس در کارتن‌هایی کوچک قرار دهید)؛
• اسباب بازی‌های مکانیکی را در روزنامه یا پلاستیک حباب دار چیده و طوری که به هم ضربه نزنند در کارتن قرار دهید؛
• برای برپایی سریع و بدون دردسر اتاق کودک در محل جدید، تمامی اسباب بازی‌ها را در کنارهم درون کامیون بچینید؛
• از آنجا که قیمت اسباب بازی پایین نیست و عروسک، ماشین کنترلی و لوازمی از این دست قیمت قابل توجهی دارند؛ حتما روی جعبه‌ها عبارت قیمتی را ذکر کنید تا حادثه‌ای در جریان اسباب کشی روی ندهد.
جمعبندی و کلام نهایی
در این نوشته به طور چکیده نکات مربوط به اسباب کشی و بسته بندی اسباب بازی را از نظر گذرانیدم. به خاطر داشته باشید برای مشاوره‌های اختصاصی همواره می‌توانید روی کارشناسان اتوبار گل بار حساب کنید.

One thought on “بسته بندی اسباب بازی در تهران برای اثاث کشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فوری

تماس با ما