18 فروردین 1401 توسط مائده فقیهی 0 دیدگاه

حمل اثاثیه منزل در پونک تهران؛ باربری پونک

یک از مناطق غرب تهران پونک است و باربری پونک برای ارائه خدمات باربری به همشهریان این منطقه فعال هستند. اگر قصد جابه‌جای بار در این منطقه را دارید و به دنبال انتخاب یک باربری در پونک هستید این مقاله را تا انتها بخوانید و جواب پرسش‌های خود در مورد حمل اثاثیه منزل در پونک تهران پاسخ دهید. با باربری گل بار همراه باشید.

باربری پونک گل بار

یک از مناطق تحت پوشش باربری گل بار باربری در پونک می‌باشد که خدمات خود را در این منطقه از استان تهران ارائه می‌دهد. این باربری آماده ارائه خدمات حمل بار، بسته بندی و خدمات متنوع دیگری است که در بخش خدمات به توضیح هر یک می‌پردازیم. باربری‌های پونک گل بار باتجربه و باسابقه طولانی در زمینه  باربری در غرب تهران فعال است که به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات به هم وطنان ساکن در این محدوده است. اصل اول و اساسی این باربری تعهد نسبت به مشتری و انجام کار به شکل درست برای کسب رضایت مشتری است.

باربری در پونک تهران گل بار

خدمات باربری پونک در تهران گل بار

در این بخش به شرح خدماتی می‌پردازیم که باربری گل بار در منطقه غرب تهران و بخش پونک ارائه می‌دهد:

بسته بندی اثاثیه

این باربری از با کیفیت‌ترین وسایل بسته بندی مانند: بابل رپ، پلاستیک‌های حباب دار و ضربه گیر، ساک‌های مخصوص لباس، استرج، کارتن‌های حمل لباس و رختخواب و… استفاده می‌کند و وسایل شما را به بهترین شکل ممکن بسته بندی و بهترین بسته بندی را برای شما انجام می‌دهند. تا به وسایل شما هیچ گونه آسیبی وارد نشده و در این وضعیت اقتصادی باری اضافه بر دوش شما نیافتد. در این باربری کارگر آقا و خانوم برای بسته بندی و چیدمان وسایل فعالیت می‌کنند که دست شما را در انتخاب باز می‌گذارد.

رعایت اصول بهداشتی

در این باربری همیشه اصول بهداشتی رعایت شده و بعد از هر بارگیری و اتمام کار ماشین و تمام وسایل ضد عفونی می‌شوند در این ایام کرونا اهمیت این امر بیشتر شده و کارکنان این باربری در تمام مدت طول کار از ماسک و الکل استفاده کرده و وسایل و اثاثیه شما را نیز ضد عفونی می‌کنند تا خیال مشتریان از این بابت آسوده باشد و نگران درگیر شدن با بیماری کرونا نباشند.

کارگر اسباب کشی

در این باربری کارگر ماهر و متخصص در زمینه حمل بار با اخلاقی خوش و حرفه‌ای فعالیت می‌کنند که و کار اثاث کشی منزل را با خیال راحتی برای شما انجام می‌دهند. این کارگران باربری در صورت نیاز و در خواست شما در چیدمان وسایل منزل نیز به شما کمک می‌کنند.

ماشین ایمن و راننده ماهر

یکی دیگر از مزایای این باربری نسبت به باربری‌های دیگر استفاده از ماشین‌های ایمن و رانندگان متخصص چه در زمینه رانندگی و چه در زمینه چینش بار در ماشین و بارگیر و تخلیه است. رانندگان فعال در این باربری از مهارت و تخصص زیاد و همچنین سابقه بالا در زمینه رانندگی برخوردار بوده و به مسیرها و جاده‌ها کاملا آشنا هستند. این رانندگان همچنین توانایی بردن بار شما به شهرستان را دارند و به رانندگی در جاده‌های بین شهری آشنا هستند. برای اطلاعات بیشتر در مورد ماشین‌های این باربری به اینجا مراجعه کنید.

استخدام راننده مهار و کاربلد یکی از خدمات باربری پونک گل بار است

مشاوره رایگان

در صورتی که در مورد نوع ماشین، تعداد کارگر اسباب کشی، هزینه پرداختی و… تردید دارید و یا اصلا اطلاعی ندارید می‌توانید با کارشناسان باربری در پونک گل بار تماس بگیرید و از مشاوره رایگان این کارشناسان استفاده کنید. این کارشناسان به تمامی سوالات شما در مورد قبل و بعد از جابه‌جایی در زمینه بسته بندی، بارگیری، تخلیه بار، چینش و… پاسخ می‌دهند.

 ساعات کاری

وجه تمایز دیگر این باربری نسبت به باربری‌های دیگر ارائه خدمات در تمام ایام سال حتی روزهای تعطیل و 24 ساعته است. اگر در هر زمانی نیاز به خدمات این باربری داشته باشید می‌توانید با این باربری تماس بگیرید.

جمع‌بندی

در این مطلب در مورد باربری پونک و حمل اثاثیه منزل در پونک تهران صحبت کردیم و خدماتی را که باربری در پونک گل بار ارائه می‌دهد بر شمردیم برای حمل بار خود می‌توانید با باربری گل بار در این منطقه تماس بگیرد و سفارش خود را برای هر نوع خدماتی که لازم دارید و تاریخ و ساعت آن ثبت کنید.

درباره مائده فقیهی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *