باربری ونک تهران و حمل اثاثیه منزل

باربری ونک تهران و حمل اثاثیه منزل در ونک با باربری گل بار

باربری ونک تهران حمل و نقل بار را به سه روش درون شهری یعنی جابه‌جایی بار درون خود شهر، بین شهری جابه‌جایی بار برای شهر یا استان دیگری است و جابه‌جایی بین المللی یا همان ترانزیت انجام می‌دهد و در ۲۴ ساعت شبانه روز آماده ارائه خدمات است.

خدمات ویژه باربری ونک تهران

اگر بخواهیم در مورد ویژگی‌های باربری ونک تهران گل بار صحبت کنیم می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

  •  بسته بندی اثاثیه منزل به شیوه بابل رپ و استرچ رپ در باربری ونک انجام می‌شود.
  •  حمل وسایل سنگین توسط کارگران مخصوص که دارای قدرت جسمانی بالای هستند انجام می‌شود.
  •  مشاوره رایگان داشته و به تمام امور باربری اشراف کامل دارند.
  •  رانندگان باربری ونک تمام مسیرهای شهری و جاده ای را می‌شناسند.
  • چیدمان بار توسط کارگران طبق سلیقه کارفرما انجام می‌شود.
  •  تجهیزات کامل توسط باربری ونک برای جابه‌جایی ارسال می‌شود.
  • برای حمل ونقل اثاثیه منزل به سه نوع ماشین سبک، نیمه سبک، سنگین نیاز است که بدون محدودیت در باربری ونک انواع خودروهای باربری موجود است.
  •  در صورت نیاز کارشناس باربری ونک حضوری بار کارفرما را روئیت کرده و برنامه ریزی‌های لازم را انجام می‌دهند.

حمل اثاثیه منزل در باربری ونک تهران

هر نوع محموله یا بار دارای خصوصیات ویژه‌ای است که با توجه به نوع بار برنامه‌ریزی و تجهیزات مورد نیاز برایش فراهم می‌شود. حمل اثاثیه منزل در باربری ونک تهران با برنامه‌ریزی دقیق و ایمن انجام می‌شود. ماشین‌های باربری یکی از گزینه‌های مهم حمل اثاثیه است. در باربری ونک تهران گل بار نوع ماشین اعزامی بر اساس حجم، وزن، ابعاد، مسافت مانتخاب شده و برای کارفرا ارسال می‌کنیم.

انواع وسایل نقلیه باربری

جابه‌جایی کالا به چند روش هوایی، زمینی، دریایی انجام می‌شود. باربری زمینی به دو روش ریلی و جاده‌‌ای بار مورد نظر را جابه‌جا می‌کند از وسایل نقیله مختلفی مانند هوایپما، قطار، کشتی می‌توان در این راستا استفاده کرد. استفاده از این ناوگان حمل‌ونقل بستگی به نوع بار، مبدا‌ و مقصد بار دارد. جاده ها سهم بیشتری از باربری را به خود اختصاص داده‌اند و هم‌چنین ماشین‌های باربری متنوع‌تر از هواپیما، قطار، کشتی هستند.

عوامل تاثیر گذار در سالم ماندن اثاثیه منزل

در هنگام باربری یکی از عوامل متعددی در سالم ماندن وسایل نقش دارند که عبارت‌اند از:

· بسته‌بندی

همه ما با اثاث‌کشی آشنا هستیم و شاید برایتان پیش آمده باشد بعد از اتمام جابه‌جایی زمانی که می‌خواهید چیدمان را شروع کنید با باز کردن کارتن‌ها متوجه می‌شوید که تعدادی از وسایل‌تان شکسته است. این مسئله به دلیل عدم بسته‌بندی اثاثیه منزل به طور صحیح اتقاق می‌افتد. کارگران باربری ونک آموزش لازم را در این موارد ديده‌اند به غیر از اینکه در بین وسایل شکستنی نایلون حبابدار می‌گذارند نوع چیدن وسایل درون کارتن را هم به صورت تخصصی انجام می‌دهند.

· جعبه‌های بسته‌بندی

کارتن و یا جعبه‌های پلاستیکی از سمت باربری ونک تهران گل بار برای بسته‌بندی ارسال می‌شود  این کارتن‌ها چند لایه هستند و نسبت به کارتن‌های بیرون از مقاومت بالای برخورداراند. این کارتن‌ها در ابعاد مختلف برای وسایل متفاوت طراحی شده است اگر کارتن غیر استاندارد استفاده کنید احتمال اینکه از زیر پاره شود یا زمانی که کارتن‌ها روی هم چیده می‌شود آسسب ببینند وجود دارد. زیرا به کارتن‌های پایین فشار می‌آید و چون استحکام ندارند در نتیجه خسارت به بار می‌آورد.

· چینش بار

چیدمان بار درون ماشین یک کار بسیار تخصصی است شاید زمان کافی داشته باشید وسایل را خودتان بسته‌بندی کنید و دیگر تجهیزات را تامین کنید. اما چیدن بار يک کار بسیار تخصصی است که کارگران چیدمان باربری ونک مهارت لازم و کافی را دارند و می‌دانند هر باری را چگونه چنش کنند تا در حین حرکت ماشین وسایل دچار آسیب نشود.

· انتقال بار

با رسیدن به مقصد همان اندازه که بسته‌بندی، چیدمان مهم بود انتقال بار هم دارای اهمیت است و باید کارگران متخصص این کار را انجام دهند تا وسایل آسیب نبیند. انتقال وسایل بزرگ و سنگین مثل یخچال توسط گارگران باربری ونک تهران از ماشین تا منزل جدید انجام می‌شود.

باربری در ونک تهران

امروزه به دلیل کمبود زمان، نداشتن تخصص، زیاد شدن لوازم زندگی و… باربری‌ها نقش پر رنگی در زندگی ما دارند. اسباب کشی اثاثیه منزل در باربری گل بار با کامل‌ترین و به‌روزترین تجهیزات انجام می‌شود. باربری ونک تهران گل بار  با بیش از سه دهه سابقه درخشان پیشتاز در امور جابه‌جایی بار شما است. امروزه فعالیت باربری‌ها زیاد شده است زیرا تمام تولید کنندگان و فعالان اقتصادی برای جابه‌جایی محصولات خود به باربری نیاز دارند. تمام خدمات باربری زمینی در باربری ونک امکان پذیر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فوری

تماس با ما