24 فروردین 1401 توسط مائده فقیهی 0 دیدگاه

باربری نیاوران تهران و حمل  اثاثیه منزل

شرکت باربری گل بار یکی از بهترین مراکز حمل و نقل و باربری نیاوران تهران آماده ارائه خدمات به ساکنین این محدوده است. این باربری خدمات حرفه‌ای و ویژه اسباب کشی، حمل بارهای سبک و سنگین و… را برای ساکنین محدوده ارائه می‌دهد. اتوبار و باربری در نیاوران تهران گل بار توانسته است تا کنون رضایت 100 درصدی مشتریان خود را جلب کند و در تلاش است که حمل اثاثیه منزل در نیاوران و اسباب کشی را به یک خاطره خوش برای مشتریان خود تبدیل کند.در ادامه به بررسی خدماتی که این باربری در این محدوده ارائه می‌دهد می‌پردازیم.

وظایف باربری نیاوران تهران گل بار

بسیاری از افراد فکر می‌کنند که باربری‌ها و اتوبارها تنها وظیفه حمل بار از مبدا به مقصد را بر عهده دارند. اما چنین نیست. در زیر به شرح برخی از وظایف باربری و اتوبار گل بار می‌پردازیم:

 • تضمین سلامت بار در تمام مراحل کار از زمان بارگیری تا زمان تحویل
 • استفاده از تجهیزات به روز بسته بندی برای بسته بندی اثاثیه به صورت ایمن و قابل حمل
 • ارائه خدمات 24 ساعته در تمام ایام سال
 • انجام امور در کمترین زمان ممکن و با بیشترین کیفیت
 • ارائه خدمات متنوع متناسب با نیاز مشتری
 • ارائه مشاوره برای دریافت خدمات مورد نیاز به صورت رایگان

ویژگی یک باربری خوب

شاید بارها از خود پرسیده باشید که چگونه باربری خوب و مورد نیاز خود را انتخاب کنم، یک باربری خوب چه ویژگی‌های دارد و… در این بخش به شما کمک می‌کنیم تا ویژگی‌های یک باربری خوب را بشناسید و باربری مناسب خود را انتخاب کنید.

پاسخ‌گویی

یکی از ویژگی‌های که باربری خوب را از باربری بد متمایز می‌کند نحوه پاسخ گویی و تعامل آن با مشتری است. یک باربری خوب در تمام ایام سال و تمام ساعات شبانه روز پاسخ‌گوی مشتریان خود است و در هر هنگام که مشتری نیاز به پاسخ داشته باشد کارشناسان به بهترین شکل ممکن این کار را انجام می‌دهند.

مشتری مداری

یکی دیگر از خصایص یک باربری خوب نحوه برخورد با مشتری و مشتری مداری است. یک باربری خوب به بهترین شکل ممکن با مشتری برخورد کرده و اولویت و ارزش کاری خود را بر حفظ رضایت مشتری بنا می‌نهد. این مشتری مداری شامل تمام مشتریان می‌شود و تمام افراد شاغل در آن باربری موظف به رعایت این اصل اساسی هستند.

بهای پرداختی (قیمت باربری)

یک باربری خوب در هنگام دریافت حق‌الزحمه خود انصاف را رعایت کرده و از عدم آگاهی مشتری نسبت به مبالغ سوء استفاده نمی‌کند. بسیاری از باربری‌ها مبلغ بیشتری از آن چیزی که اتحادیه برای دریافت مشخص کرده است دریافت می‌کنند که این خلاف قوانین و اخلاق انسانی است. حتی برخی از این باربری‌ها برای دریافت مبلغ بیشتر خدماتی را نیز به مشتری تحمیل می‌کنند که این کار منصفانه نیست.

خدمات

یکی دیگر وظایف و ویژگی باربری‌ها ارائه خدمات به بهترین شکل ممکن و بالاترین کیفیت است. یک شرکت باربری خوب در تمام مراحل اسباب کشی در کنار شماست و صفر تا صد کار شما را بدون این که نیاز به دخالت شما باشد انجام می‌دهند. که باربری در نیاوران گل بار به شکل کامل و با بهترین کیفیت این خدمات را ارائه می‌دهد.

باربری نیاوران و خدمات باربری در نیاوران

خدمات باربری نیاوران تهران

اگر بخواهیم خدماتی را که این باربری در محدوده نیاوران ارائه می‌دهد را برشماریم می‌توان به خدماتی مانند بسته بندی اثاثیه منزل، حمل بار، خدمات فنی، نظافت و… اشاره کرد. در زیر به شرح برخی از این موارد می‌پردازیم:

 • خدمات فنی: این خدمات شامل مواردی مانند جداسازی و نصب پرده، نصب و جداسازی لوستر، جداسازی درب ساید و… می‌شود.

خدمات فنی در باربری نیاوران تهران گل بار

 • خدمات بسته بندی اثاثیه: یکی دیگر از خدماتی که این باربری ارائه می‌دهد بسته بندی اثاثیه منزل است. این باربری با تجهیزات کاملی که در این زمینه دارد صفر تا صد کار بسته بندی خدمات شما را انجام می‌دهد.
 • حمل بار: این باربری برای حمل بار به تمام نقاط ایران آماده است و برای حمل بار شما از ماشین‌هایی مانند وانت بار، نیسان بار، کامیونت و خاور استفاده می‌کند
 • نظافت: این باربری تمام کارهای نظافت منزل شما را قبل و بعد از اسباب کشی انجام می‌دهد.
 • اعزام کارگر: این باربری برای حمل، بسته بندی اثاثیه، جابه‌جایی و… در مورد امور اسباب کشی کارگر اعزام می‌کنند.
 • چیدمان: این باربری کارهای چیدمان بعد از اسباب کشی را برای شما انجام می‌دهد.

موارد برشمرده شده در بالا تنها بخشی از خدماتی هستند که این باربری در نیاوران تهران انجام می‌دهد.

جمع‌بندی

یکی از مناطق در باربری شمال تهران، منطقه نیاوران است. باربری نیاوران تهران ارائه دهنده خدمات متعدد و ویژه در زمینه باربری است. ساکنین منطقه نیاوران می‌توانند حمل اثاثیه منزل در نیاوران را به باربری گل بار بسپارند و از خدمات آن مطمئن باشند.

درباره مائده فقیهی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *