باربری قلهک، اسباب کشی منزل و محل کار

باربری قلهگ گل بار ارائه دهنده کلیه خدمات باربری

یکی از محله‌های تحت پوشش باربری گل بار در شمال تهران که در منطقه سه شهرداری واقع شده، قلهک است. برای  حمل اثاثیه منزل و اسباب کشی منزل و محل کار خود در این منطقه می‌توانید از باربری قلهک گل بار خدمات دریافت کنید. حال این باربری چه خدماتی ارائه می‌دهد و چه وجه تمایزی با دیگر باربری‌ها دارد چیزی است که در این مطلب می‌خواهیم در مورد آن صحبت کنیم.

باربری قلهک

باربری گل بار قلهک  با سابقه و تجربه لازم در زمینه اسباب کشی منزل و محل کار آماده ارائه خدمات متعدد در زمینه حمل  و نقل اثاثیه منزل و اسباب کشی به ساکنین این منطقه است. این باربری به ساکنین قلهک این اطمینان را می‌دهد که خدماتی که از این باربری دریافت می‌کنند با بهترین شکل ممکن ارائه می‌شود و در هنگام اسباب کشی مالکان اثاثیه با هیچ مشکی روبه‌رو نمی‌شوند. در بخش بعدی برای آشنایی بیشتر شما با این باربری خدماتی که این باربری ارائه می‌دهد را بیان می‌کنیم.

حمل اثاثیه منزل با انواع ماشین‌های باربری در باربری قلهک

خدمات باربری قلهگ گل بار

یکی از ملاک‌های مهم برای انتخاب باربری، خدماتی است که باربری ارائه می‌دهد. به همین علت به شرح خدمات باربری گل بار می‌پردازیم.

· اعزام کارگر اسباب کشی

باربری قلهک دارای نیروی متخصص در زمینه حمل و جابه‌جایی بار و حمل اثاثیه منزل به ماشین و مکان‌های دیگر است. به این افراد اصطلاحا کارگر باربری یا کارگر اسباب کشی می‌گویند. حال این افراد چه خدماتی ارائه می‌دهند و چه تخصصی دارند را شرح می‌دهیم:

این افراد در زمینه بارگیری و تخلیه بار مهارت و تخصص دارند و بدون آسیب زدن به اعمال شما و یا محیط اطراف بارها را حمل می‌کنند. افراد شاغل در این حرفه علاوه بر قدرت بدنی، فنون لازم برای حمل بار را نیز آموزش دیده‌اند. در نتیجه با خیال راحت می‌توانید اثاثیه خود را برای حمل به این افراد بسپارید.

· بسته بندی اثاثیه منزل

یکی دیگر از خدمات این باربری برای ساکنین قلهک اعزام نیرو برای بسته بندی اثاثیه منزل است. باربری قلهک از تجهیزات لازم برای بسته بندی و حمل اثاثیه منزل برخوردار است. با کمک این تجهیزات اسباب کشی منزل و محل کار شما به بهترین شکل ممکن انجام می‌شود. این تجهیزات عبارت‌اند از:

 • بابل رپ یا نایلون حباب دار (ضربه گیر)
 • کارتن‌های چند لایه
 • کاور لباس و رختخواب
 • چسب و چسب کش
 • و موارد دیگر

· ماشین‌های حمل بار

در این باربری ماشین‌های متفاوت حمل بار با وزن‌های مختلف موجود است. از ماشین‌های این باربری می‌توان به وانت بار برای حمل بارهای با حجم و وزن کم، نیسان بار برای حمل اثاثیه محل کار و یا برخی از وسایل منزل، خاور برای حمل بارهای با وزن و حجم زیاد اشاره کرد. ماشین‌های مورد استفاده در این باربری دارای برگه معاینه فنی بوده و از ایمنی مورد تایید مراجع ذی‌صلاح برخوردار هستند.

· تکنیسین فنی

یکی از کارهای دشوار در اسباب کشی انجام امور فنی برای جابه‌جایی است. امور فنی شامل موارد متعددی مانند: جد ا سازی لوستر از مبدا و نصب آن در مقصد، جدا سازی درب ساید بای ساید برای حمل و نصب مجدد آن، جداسازی پرده‌ها و… است. در باربری قلهک برای این موارد هم اندیشه شده است و شما می‌توانید از خدمت اعزام تکنیسین فنی استفاده کنید تا انجام این امور هم، برای شما بدون مشکل انجام شود.

· چیدمان

شما می‌توانید چیدمان اثاثیه خود را نیز به این باربری بسپارید. بعد از اتمام اسباب کشی محل کار و منزل نیروهای شاغل در این باربری در صورت تمایل شما برای چیدمان هم به شما کمک می‌کند.

مواردی که ذکر شد تنها بخشی از خدمات این باربری است که ارائه می‌دهد برای اطلاعات بیشتر در مورد خدمات این باربری و اطلاع از قیمت‌ها می‌توانید با کارشناسان این باربری تماس بگیرید. ارائه مشاوره در این باربری رایگان است و این هم یکی دیگر از خدمات باربری گل بار به شمار می‌رود.

مزیت باربری قلهک گل بار

اگر بخواهیم مزیت باربری گل بار را نسبت به دیگر باربری‌ها شرح دهیم، می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 • استخدام نیروهای معتمد و داری اخلاق حرفه‌ای
 • مشتری مداری و اولویت دادن به خواسته‌ها و نیازهای مشتری
 • دارای باربری بین شهری
 • تعهد نسبت به مشتری
 • ارائه بیمه و بارنامه
 • و موارد دیگر

استفاده از خدمات باربری قلهک

برای این که بتوانید یک اسباب کشی منزل و محل کار راحتی را تجربه کنید بهترین اقدام کمک گرفتن از باربری است. باربری‌ها خدمات متعددی در زمینه حمل بار ارائه می‌دهند که کار را برای شما راحت کنند. اگر ساکن منطقه قلهک هستید ما برای حمل اثاثیه منزل و محل کار باربری قلهک را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فوری

تماس با ما