باربری صادقیه تهران و حمل اثاثیه منزل

باربری صادقیه تهران یکی از باربری های فعال در باربری غرب تهران است

شرکت باربری صادقیه تهران در  باربری غرب تهران عملیات حمل‌ونقل و اثاثیه منزل را به‌عهده دارد و این شرکت‌ها برای اینکه بتوانند در زمینه جابه‌جایی لوازم، کالا و ..‌. فعالیت کنند باید از اتحادیه باربری یا وزارت راه و شهرسازی مجوزهای رسمی بگیرند. البته برخی از این شرکت‌ها به صورت دفتر باربری مشغول به فعالیت هستند و شرکت باربری ثبت شده نیستند.

نکته مهم اینجاست که اگر جابه‌جایی شما بین‌شهری است باید از شرکت‌های ثبت شده برای حمل و نقل بار خود استفاده کنید؛ اما اگر در سطح شهر جابه‌جایی دارید نیازی به باربری ثبت شده نیست. وظیفه شرکت باربری حمل بار است و هر گونه مشکلی در زمینه حمل اثاثیه منزل در صادقیه به وجود بیاید شرکت باید پاسخگو باشد. پس شرکت‌های باربری یا بین‌شهری و یا درون شهری هستند و تجهیزات و امکانات هر کدام فرق می‌کند.

باربری شهری یا اتوبار به شرکتی گفته می‌شود که محدوده یک شهر یا استان فعالیت می‌کند و عمده فعالیت این شرکت‌ها حمل اثاثیه منزل است اینگونه ماشین‌ها اجازه خروج از شهر را ندارند. شرکت‌های باربری بین‌شهری فعالیت این شرکت‌ها برای جابه‌جایی بار بین دو شهر یا استان صورت می‌گیرد و ماشین‌های بین‌شهری دارای مجوز برای تردد خارج از شهر هستند.

باربری صادقیه تهران

صادقیه محله‌ای در غرب تهران است بخشی از این محله در منطقه ۲ تهران و بخش دیگر آن در منطقه ۵ جای گرفته است و بزرگ راه اشرفی اصفهانی و بزرگ راه محمدعلی‌ جناح، مرز این دو منطقه است. این منطقه تمام امکانات لازمه را دارا است و شرکت‌های  باربری مختلفی دارد.

ماشین های حمل بار فعال در باربری صادقیه تهران

کلام آخر

اثاث‌کشی یک فرایند استرس‌آور و مشکل است اما زمانی که یک تیم متخصص و کار بلد با اصول و رعایت نکات ایمنی اثاث‌کشی را به عهده می‌گیرد جای نگرانی دیگر وجود ندارد باربری صادقیه تهران گل بار با برنامه‌ریزی دقیق تمام مراحل جابه‌جایی را به راحتی انجام می‌دهد‌.برای تجربه یک اسباب کشی آسان با باربری در صادقیه و حمل اثاثیه منزل در صادقیه ما به شما باربری گل بار را پیشنهاد می کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس با ما