باربری شوش تهران و اسباب کشی در شوش

باربری شوش تهران ارائه دهنده بهترین خدمات باربری

باربری شوش تهران یکی از قدیمی‌ترین باربری‌های تهران است، اگر قصد جابه‌جایی لوازم منزل را دارید نیاز نیست یک ماه قبل خود را درگیر کنید تا به کارهای جابه‌جایی و بسته‌بندی اثاثیه منزل رسیدگی کنید. دو روز قبل جابه‌جایی  با ما تماس بگیرید و کار را به باربری شوشتهران گل بار بسپارید.

حمل اثاثیه منزل در باربری شوش تهران

حمل اثاثیه منزل در باربری شوش تهران توسط کارگران باربری باسابقه انجام می‌شود. حمل  برخی از اثاثیه منزل نه به تخصص احتیاج دارد و نه قدرت بدنی. اما اکثر وسایل به واسطه سنگین بودن هم به قدرت بدنی و هم به تجربه کافی نیاز دارد تا نه به فرد و نه به لوازم کارفرما آسیب وارد نشود. کارگران فعال در باربری گل بار دارای تخصص و تبحر لازم در این زمینه هستند و می‌توانند به بهترین شکل ممکن کار را به اتمام برسانند.

چسبپهن: قبل از اینکه کارگران درون کارتن‌ها وسیله قرار بدهند اول زیر کارتن چسب کاری می‌شود. چسب پهن چسبندگی و ضخامت بالای دارد، این دو عمل چسبندگی و ضخامت باعث می‌شود تا از پارگی ناخواسته کارتن‌ها جلوگیری می‌کند.

پلاستیک حبابداری: پلاستیک حبابدار دارای حباب‌های‌ریزی است و از مواد درجه یک به عرض ا متر در طول ۲۰ متر تولید می‌شود. این پلاستیک‌ها به واسطه‌ی حباب‌های که دارند مانند یک ضربه‌گیر عمل می‌کنند. کارگران باربری شوش تهران از این پلاستیک‌ها ما‌بین لوازم شکستنی که درون کارتن قرار می‌گیرد استفاده می‌کنند و همچنین این پلاستيک‌ها برای دور‌گیری یخچال، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی و… نیز استفاده می‌شود. به این مدل بسته‌بندی در اصطلاح باربری بسته‌بندی بابل‌رپ گفته می‌شود.

پلاستیک حباب دار مناسب برای بسته بندی اثاثیه در باربری شوش تهران

سلفون: این نمونه از پلاستیک‌ها هم در هنگام بسته‌بندی وسایل کاربرد دارد برای مبلمان، سرویس‌نا‌هارخوری، سرویس‌خواب و مواردی از این دست مورد استفاده قرار می‌گیرد. کارگران باربری شوش سلفون را دو یا سه بار دور وسیله مورد نظر می‌پیچند هر چقدر سلفون کشیده شود قدرت آن در چسبندگی بیشتر می‌شود به این مدل بسته‌بندی در اصطلاح باربری استرچ‌رپ گفته می‌شود.

کاغذ روزنامه: کاغذهای نازک چاپ شده روزنامه برای دور پیچ لوازم شکستنی داستفاده می‌شود و برای اطمینان بیشتر کارگران ما پلاستیک حبابدار هم بین ظروف قرار می‌دهند .کاغذ روزنامه به صورت کیلویی در باربری شوش موجود است.

ساک زیپدار یا کاور رختنخواب: این ساک‌ها برای قرار دادن رختخواب‌ها طراحی شده است با این ساک‌ها رختخواب‌های شما هم تمیز و مرتب جابه‌جا می‌شود.

دستگاه چسبکش: این دستگاه برای بهتر کشیده شدن چسب بر روی کارتن‌ها مورد استفاده  قرار می‌گیرد.

اسباب کشی در شوش تهران

اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل در باربری شوش تهران با بهترین تجهیزات و کار بلدترین کارگران انجام می‌شود. برای انجام اسباب کشی فقط کافی است با این باربری تماس گرفته و سفارش خود را ثبت کنید تا در زمان مشخص نیروی لازم برای شما ارسال شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فوری

تماس با ما