اسباب کشی خدمات باربری رسالت

باربری رسالت

استفاده از خدمات شرکت‌های باربری امری ضروري است و باربری‌ها در مقابل خدماتی که ارائه می‌دهند شما فقط باید هزینه آن را پرداخت کنید. اگر باربری با انصاف و مشتری مداری مانند باربری رسالت را انتخاب کنید در هزینه‌ها صرفه‌جویی کرده‌اید، زیرا بهترین خدمات را با نازل‌ترین قیمت دریافت می‌کنید.

باربری رسالت تهران ذر باربری گل بار

باربری در رسالت تهران

افرادی که در باربری رسالت تهران کار می‌کنند  تمام عیار تلاش می‌کنند تا بهترین‌ها را برای مشتری رقم بزنند. زیرا شغل‌شان همین است و منبع درآمد این افراد از این روش به دست می‌آید. کم‌کاری و اشتباه باعث می‌شود که دیگر مشتری اعتماد نکند و عملا آن باربری سطح فعالیتش به صفر می‌رسد. شرکت‌های خدماتی باید بهترین‌ها را ارائه دهند تا نام و آوازه آن‌ها به نیکی شنیده شود و باربری رسالت یک از محبوب‌ترین‌ها در این زمینه است.

حمل اثاثیه منزل در باربری رسالت

حمل اثاثیه منزل در باربری رسالت با مجهزترین امکانات مورد جابه‌جایی قرار می‌گیرد.مشاورین اطلاعات لازم در مورد مقدار و نوع اثاثیه منزل را از کارفرما دریافت می‌کنند، در این میان برخی از افراد لوازم را پنهان می‌کنند و واقعیت را نمی‌گویند به این خیال که هزینه های آن ها کمتر شود. بزرگ‌ترین اشتباه ممکن را انجام می‌دهند، زیرا مشاور بر اساس میزان بار ماشین مورد نظر را ارسال می‌کند. در این صورت قاعدتا ماشین کوچک‌تر از حجم لوازم است و با این کار هم وقت همه تلف می‌شود و ارسال ماشین مجدد هزینه‌ها را دوباره دچار تغییرات می‌کند. ارائه دادن اطلاعات دقیق باعث بهبود روند حمل اثاثیه منزل می‌شود.

بسته بندی صفر تا صد در باربری رسالت تهران

برخی از ویژگی‌های باربری رسالت گل بار

خدماتی که باربری گل بار در باربری رسالت ارائه می‌دهد به شرح زیر است:

 • انواع خودروها در باربری رسالت به تعداد کافی موجود است‌.
 • خودروهای باربری ما پارکینگ اختصاصی دارند و محل توقف آن‌ها مشخص شده است.
 • تجهیزات رفاهی و لوازم ایمنی بدون کاستی موجود است‌.
 • داشتن مهارت کافی راننده در رساندن سالم بار به مقصد.
 • خودروهای باربری که مخصوص داخل شهر هستند آرم و نام شرکت بر روی بدنه آن‌ها حک شده است.
 • خودروها مجهز به تکنولوژی GPS هستند.
 • اعزام کارگر باربری باسابقه برای امور باربری در هر منطقه از تهران که حضور دارید.
 • فراهم بودن امکانات برای ارسال بار به شهرستان‌های کل کشور در باربری رسالت امکان‌پذیر است.

اشتباهات رایج در اسباب‌کشی

اشتباهات همیشه خسارت‌های با خود به همراه دارد، زمانی که باربری درست را انتخاب نکنیم و از خدمات باربری‌ها در هنگام جابه‌جایی اثاثیه منزل استفاده نکنیم عواقب آن در بیشتر موارد زیاد است. البته این نکته که با انتخاب باربری هیچ اتفاقی رخ نمی‌دهد کاملا شعاری است. اما باربری حرفه‌ای تمهیدات لازم را همیشه در نظر دارد. به هر میزان آگاهی شما بیشتر باشد اشتباهات کمتر رخ می‌دهد در ادامه به برخی از این موارد اشاره می‌کنم.

 • اگر خودتان می‌خواهید به امور جابه‌جایی رسیدگی کنید، حتما موقعیت‌های مبدا و مقصد را مورد ارزیابی قرار دهید و بهترین زمان مناسب را انتخاب کنید. اگر در ساعت‌های ترافیک اثاث‌کشی را انجام دهید دقت شما بیهوده هدر می‌رود.
 • یکی از اشتباهات تحقیق نکردن در مورد باربری منتخب است.‌ خیلی آسان با سرچ در نت می‌توانید از نوع خدمات و تعرفه‌های آن‌ها یک ارزیابی خیلی ساده داشته باشید. در نظر داشته باشید مشتریان قبلی در وب سایت به آن‌ها چه نمر‌ه‌ای را داده‌اند.
 • اگر فردی سابقه بد از باربری داشته باشد این فکر مدام در ذهن او است که هیچ باربری نمی‌تواند وظایفش را به درستی انجام دهد. این طرز فکر اشتباست و فقط باعث می‌شود ذهن شما را درگیر کند و هنگام انتخاب به درستی نتوانید معیارهای آن‌ها را بسنجید.
 • اگر بسته بندی اثاثیه منزل را خودتان انجام می‌دهید. حتما اصلاعات کامل و کافی داشته باشید به هیچ عنوان در صورت خستگی و بی‌حوصله بودن به این امور رسیدگی نکنید نتیجه کار با خسارت همراه است.
 • برای باربری شهرستان‌ شرکتی را انتخاب کنید که خدمات مشابه را بتواند در مقصد هم برایتان ارائه دهد. اینکه شما در مبدا با یک باربری و در مقصد از خدمات باربری دیگر استفاده کنید در صورت حضور نداشتن خودتان امکان دارد مشکلاتی را به همراه داشته باشد.
 • حتما قبل از هر گزینه‌ای با باربری رسالت گل بار در مورد بیمه‌نامه صحبت کنید و از آن‌ها حتما بخواهید که آن صادر کنند. اطلاعات دقیق و کامل شما باعث می‌شود اشتباهی رخ ندهد.
 • این را همیشه بخاطر بسپارید وسایل قیمتی را خودتان باید جابه‌جا کنید سپردن آن‌ها به کارگر باربری کاری است اشتباه، زیرا در آن روز سرشان شلوغ است و نمی‌دانند که دقیق این لوازم را کجا گذاشته‌اند و این اصلا خوشایند نیست.
 • قبل از اینکه اثاث‌کشی کنید حتما منزل جدید را از هر لحاظ تکمیل و نواقص آن را بگیرد. روشنایی آن را مورد بررسی قرار دهید، از لحاظ فنی آب‌گرمکن، شیرآلات، لوسترها و تمیز کاری آن جا را در الویت بگذارید. نباید زمانی که اثاث کشی کرده‌اید و حسابی خسته هستید، در منزلی حضور داشته باشید که هنوز به هیچ‌کدام از امور آن رسیدگی نکرده‌اید. در این صورت خستگی شما چندین برابر می‌شود و وسایل رفاهی و برقی را از قبل آماده کنید.

اعزام کارگر برای جا به جایی اسباب در باربری گل یار

دریافت خدمات از باربری رسالت

باربری‌ها خدمات ارزنده و ویژه‌ای را در حال حاضر ارائه می‌دهند. با انتخاب باربری کارآمد خودتان را از دردسرهای بسته‌بندی، حمل‌بار، چیدمان و… دور کنید. باربری رسالت گل بار در کل جابه‌جایی و اسباب کشی در کنار شماست و بدون هیچ گونه مشکلی اثاثیه شما رو جابه‌جا می‌کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فوری

تماس با ما