باربری جنوب غرب تهران

باربری جنوب غرب تهران گل بارارائه دهنده بهترین خدمات باربری

باربری جنوب غرب تهران گل بار یکی از قدیمی‌ترین و با تجربه‌ترین باربری‌های شهر تهران است برای شرکت‌های خدماتی با تجربه بودن اساس کار به حساب می‌آید. باربری ما با بیش از ۳۰ سال تجربه در خدمات شماست. خدمات باربری و نحوه کار پرسنل ما به صورتی است که از ابتدا تا انتها فشار روحی و استرس بر کارفرما جاکم نبوده و اسباب کشی راحتی را تجربه خواهد کرد.

حمل اثاثیه منزل در جنوب غرب تهران

حمل اثاثیه منزل در جنوب غرب تهران با بهترین و کامل‌ترین تجهیزات انجام ‌می‌شود. در باربری  گل بار اصولی بسته‌بندی کردن و حمل اثاثیه در اولویت استدر ادامه به بررسی این اصول می‌پردازیم:

· بسته‌بندی فرش در باربری‌ جنوب غرب تهران

فرش‌ها جزو لوازم گران منزل به شمار می‌رود که در حین جابه‌جایی باید مراقب باشیم تا آسیب نبیند. در باربری گل بار جابجایی فرش با دقت انجام می‌شود و مستلزم رعایت نکاتی است مانند:

بسته بندی فرش در باربری جنوب غرب تهران

  • محل جدید که قرار است فرش به آن انتقال پیدا کند از قبل تمیز شده باشد و مرطوب و خیس نباشد.
  • کارگران باربری جنوب غرب تهران قبل از بسته‌بندی چک می‌کنند که فرش تمیز باشد و بیدزده یا خیس نباشد.

·  خدمات برای مبدا اثاث ‌کشی

این خدمات شامل:

  • تجهیزات کامل اثاث‌کشی همراه کارگران ارسال می‌شود.
  • کارگران فنی یخچال، ماشین ظرفشویی، ماشین لباسشویی، لوستر و… را با رعایت اصول ایمنی باز کرده و تحویل کارگران بسته‌بندی می‌دهند. بعد از رسیدن به مقصد مجدد تمام وسایل را نصب و راه‌اندازی می‌کنند.
  • کارگران هر قسمت کار خود را انجام می‌دهند و در کار یکدیگر دخالت نمی‌کنند.
  • یکی از اساسی‌ترین ویژگی کارگران ما با اخلاق و مودب بودن آن‌هاست در مراحل کار، کارفرما به دلیل استرس امکان دارد که در کار کارگران دخالت کند. اما پرسنل ما به خوبی با رعایت ادب کارفرما را به آرامش دعوت می‌کند.
  • وسایل تفکیک شده بعد بسته‌بندی می‌شوند و روی هر کارتن قید می‌شود که برای چه بخشی از خانه است و چه وسایلی درون کارتن‌ها قرار دارد.
  • بعد از بارگیری کارگر نظافت باربری جنوب غرب تهران گل بار مبدا را تمیز می‌کند علاوه بر تمیز کردن تمام اطراف خانه چک می‌شود که وسیله‌ای از کارفرما جا نمانده باشد.
  • یکی‌دیگر از خدمات ما چیدمان وسایل طبق سلیقه کارفرما است.

سخن پایانی

پروسه جابه‌جایی سخت و استرس آور است اما اگر باربری قابل اعتماد و خوش نامی را انتخاب کرده‌اید به هیچ وجه دیگر نگران نباشید و با آرامش منتظر اتمام کار باشید. در باربری جنوب غرب تهران گل بار صفر تا صد کار با برنامه‌ریزی پیش می‌رود‌. و حمل اثاثیه منرل در باربری جنوب غرب تهران به بهترین شکل ممکن انجام می‌پذیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فوری

تماس با ما