خدمات باربری تهران در مناطق 22 گانه تهران، با باربری گل بار، شامل اثاث کشی، ارسال گارگر ماهر اسباب کشی و بسته بندی اثاثیه منزل جهت حمل ایمن بار می باشد.

باربری و اثاث کشی در تهران

در شهرهای بزرگ کشور همیشه جابه‌جای و اثاث‌کشی دردسرهای خاص خودش را دارد و اغلب ساکنین این شهرها در انتقال بار خود دچار مشکل می‌شود. همین امر باعث می‌شود تا شهروندان این شهرها برای انتقال بار به سراغ باربری‌ها بروند. باربری تهران و شرکت‌های باربری و اثاث کشی در تهران هم از این قائد مستثنا نیست و انتخاب یک باربری کار بلد کمی چالش برانگیز است. در این مقاله در مورد باربری در تهران و خدماتی که ارائه می‌دهند حرف می‌زنیم.

باربری د رتهران با باربری گل بار

باربری تهران

یک باربری خوب و استاندارد در تهران باید بتواند به تعهدات خود به درستی عمل کند. به تعهداتی مانند در اختیار داشتن نیروی کار ماهر، ارسال بار به تمام نقاط تهران (پوشش دهی تمامی نقاط تهران) و در صورت لزوم بتواند بار را به شهرستان هم ارسال کنند. این موارد تنها بخشی از تعهدات یک باربری حرفه‌ای است.

خدمات شرکت باربری و اثاث کشی در تهران

باربری‌ها عموما یک سری خدمات را به مشتریان خود ارائه می‌دهند که در زیر به برخی از آن اشاره می‌کنیم:

حمل بار: یکی از وظایف عمده و مهم باربری‌ها حمل بار از مبدا به مقصد است که به وسیله ماشین‌های مناسب باید انجام شود. باربری باید ماشین مناسب و ایمن حمل بار را در اختیار داشته باشد. تا مشتری از رسیدن بار خود به مقصد به شکل سالم خیالی آسوده داشته باشد.

بسته‌بندی اثاث منزل یا محل کار: باربری خوب باید بتواند وسیله‌ها را به درستی جمع و بسته‌بندی کرده تا بعد از بارگیری و انتقال به مقصد آسیبی به بار وارد نشود. عموما باربری‌ها کارتون‌های مناسب اسباب کشی را در اختیار دارند.

افراد متخصص و ماهر: کارمندان باربری‌ها عموما در زمینه بسته‌بندی و حمل بار تخصص و تبحر دارند.

حمل وسایل ویژه و گران بها: شرکت باربری و اثاث کشی در تهران برای حمل بارهای گران بها و ویژه مانند پیانو، یخچال و… استاندارهای خاص خود را دارند تا بتوانند این اشیاء را به سلامت به مقصد برسانند.

تعهد به مشتری: یکی از مهم‌ترین و اساسی‌ترین وظایف به عنوان یک شرکت باربری در تهران توجه دلسوزانه به مشتریان است.  به عبارتی می‌توان گفت یک شرکت باربری خوب و موفق باید در ارائه خدمات خود به مشتریان در تمام مراحل بسته‌بندی، حمل و… از وسایل مرغوب و با کیفیت استفاده کند. و اولویت اول در کار را آسودگی خیال مشتری قرار دهد.

شرکت باربری گل بار تهران

یک باربری خاص

زمانی می‌توانیم بگوییم یک باربری خاص است که بتواند خدمات متنوع‌تر و بیشتری را به مشتریان خود ارائه دهد و خاطری آسوده را برای مشتریان خود فراهم کند. باربری گل بار هم کوشیده است از این قائد مستثنا نباشد و با تجهیز  امکانات خود، سریع‌ترین، جدیدترین و ایمن‌ترین وسایل حمل بار را در اختیار دارد.

باربری تهران در گل بار

پس از بیان مسائل مقدماتی، زمان بررسی فنی و دقیق خدمات باربری تهران در اتوبار گل بار فرا رسیده است. آنچه در مجموعه گل بار به شکل انحصاری وجود دارد و در شرکت دیگری مشاهده نمی‌شود به شرح زیر است:

  • صداقت و روشنی در کار: تفاوتی ندارد که شما از طریق همین سایت با ما ارتباط در تماس باشید یا به واسطه دوستان و آشنایان که پیش از این از ما خدمات دریافته کرده‌اند. ما به طور کامل روند اثاث کشی و برنامه‌ای که داریم را در اختیار شما قرار می‌دهیم و برنامه ارائه سرویس را با شما هماهنگ می‌کنیم.
  • مقایسه: ما از مقایسه ترسی نداریم؛ با ما تماس بگیرید، درباره خدمات ما بپرسید، قیمت را جویا شوید و سپس با سایر مجموعه‌هایی که خدمات باربری تهران را ارائه می‌دهند مقایسه کنید. تنها در صورتی که احساس کردید سرویس ما برتری دارد سفارش خود را نهایی کنید.
  • عدم پرداخت بیانه: پیش از تحویل بار در مقصد، نیاز به پرداخت هیچ وجهی نیست (مگر در شرایط خاص و با هماهنگی مبدا و مقصد). از این رو می‌توان اطمینان داشت که بار شما در نهایت سلامت مسیر مد نظر را طی می‌کند و به دست آنکه باید، می‌رسد.
  • دریافت مجوزهای لازم: ما یکی از محدود باربری‌های تهران هستیم که تمامی مجوزات لازم برای ارائه سرویس اتوبار را اخذ کرده‌ایم و علاوه بر این، قابلیت صدور بیمه نامه و ضمانت نامه کتبی حسن انجام کار را داریم. در نگاه اول این ویژگی چندان مهم به نظر نمی‌رسد، اما در زمان وقوع مشکل و حوادث نامترقبه، ارزش خود را نشان خواهد داد.
  • ما دلال نیستم: در آخر اینکه برگ برنده ما این است که دلال نیستیم و پس از دریافت سفارش حمل بار، خود نسبت به انتقال آن اقدام می‌کنیم (اگر پیش از این تجربه اثاث کشی داشته باشید به خوبی می دانید بسیاری از شرکت ها عملا دفتری هستند که کار را به یک راننده و چند کارگر می‌سپارند).

جمع‌بندی

در این مطلب ابتدا به بیان اهمیت باربری تهران و سپس به شرح وظایف شرکت باربری و اثاث کشی در تهران پرداخته‌ایم. همچنین در مورد خدماتی که شرکت باربری گل بار برای همشهریان تهرانی ارائه می‌دهد پرداخته‌ایم. با مطالعه این مطلب می‎توانید با آسودگی خیال بارها و اثاثیه خود را برای حمل در کل کشور به باربری گل بار بسپارید و از راهنمایی و مشاوره رایگان کارشناسان آن استفاده کنید. وجه تمایز گل بار و تعهد بی قید و شرط به مشتری را می‌توان وجه تمایز اساسی این باربری تهران با دیگر باربری‌ها دانست.

سوالات متداول

1.باربری گل بار در چه مناطقی شعبه دارد؟

در پاسخ به این سوال باید گفت که باربری گل بار در تمام مناطق استان تهران مانند: منطقه ونجک، شوش، طرشت و… شعبه دارد و شما در هر منطقه‌ای که هستید می‌توانید از خدمات این باربری استفاده کنید.

2. خدمات باربری شمال تهران چیست؟

در باربری شمال تهران خدمات متعددی از جمله حمل اثاثیه منزل، بسته بندی اثاثیه منزل، اعزام کارگر باربری و خدماتی از این دست انجام می‌شود.

3. هزینه حمل بار در باربری چقدر است؟

هزینه حمل بار در باربری به عوامل متعددی از جمله مسافت، خدمات دریافتی، تعداد طبقات برای اسباب کشی و… دارد.

4. هزینه حمل بار در باربری تهران بر چه اساسی است؟

هزینه حمل بار بر اساس نرخی که اتحادیه باربری تعیین می‌کند محاسبه می‌شود.