باربری بهشتی تهران و اسباب کشی منزل

باربری بهشتی تهران ارائه دهنده خدمات ویژيه باربری

باربری بهشتی تهران گل بار با ۳۰ سال سابقه کار و رزومه درخشان امور باربری را بدون نقص برایتان انجام می‌دهد. صفر تا صد کارهای اسباب‌کشی را به این باربری در بهشتی تهران بسپارید و با حمل اثاثیه منزل خود در باربری بهشتی دغدغه‌های اسباب کشی را به صفر برسانید.

اسباب‌کشی VIP در باربری بهشتی تهران

اگر تمایل دارید یک اسباب‌کشی بدون دردسر و زحمت داشته باشید باربری بهشتی تهران در خدمت شما است. بدون اینکه دست به سیاه‌ و سفید بزنید فقط کافی است از طریق سایت، حضوری و یا تلفنی کارها را به ما بسپارید.

شما می‌توانید برای جابه‌جایی خود هر گونه خدماتی که احتیاج دارید را انتخاب کنید و اگر خواستار خدمات VIP باربری ما هستید با انتخاب گزینه مورد نظر یا سفارش تلفنی از این خدمات بهرمند شوید که شامل:

حمل اثاثیه سنگین در باربری بهشتی

  • خدمات بسته‌بندی اثاثیه منزل، لوازم  و وسایل سنگین، سبک، شکستنی هر کدام به تفکیک و ایمنی با کمک تجهیزات توسط کارگران بسته‌بندی انجام می‌شود.
  • ماشین‌های موجود در باربری بهشتی تهران همه امکانات مورد نیاز را دارا هستند.
  • کارگران فنی کارهای تخصصی مانند نصب یا باز کردن لوستر، اسپیلت، باز کردن درب‌های یخچال ساید و … را انجام می‌دهند که جزو خدمات VIP باربری بهشتی است.
  • کارگر جهت نظافت همراه با مواد شوینده و لوازم تمیزکاری برای شما در مکان مورد نظر فرستاده می‌شود.
  • تجهیزات شامل پلاستیک حبابدار، چسب پهن، کارتن برای ظروف شکستنی، کارتن مخصوص لباس‌، ماژیک، طناب و… از سمت باربری بهشتی ارسال می‌شود.
  • مشاوره رایگان در باربری بهشتی با دقت و توضیحات کامل انجام می‌شود.

چرا باید در دوران کرونا از خدمات باربری آنلاین بهره‌مند شویم

متاسفانه نه تنها کشور ما ایران هنوز درگیر کرونا است بلکه در کل دنیا این بیماری هنوز وجود دارد و ریشه‌کن نشده است. با پیشرفت تکنولوژی برای راحتی شما می‌توانید از طریق اپلیکیشن، سایت، تلفنی خدمات مورد نیاز خود را سفارش دهید و احتیاج نیست که شما به صورت حضوری مراجعه کنید و زمان زیادی را برای ثبت سفارش هدر دهید. در این دوران که باید مراقب باشیم بعد از هر بارگیری ماشین‌های ما ضدعفونی می‌شود و دوباره مجدد برای ارسال بارگیری جدید هم ضدعفونی‌ می‌شود. همچنین کارگران همراه خود ماسک و وسایل ضدعفونی دارند.

جمع‌بندی

در این مقاله شما را با برخی از خدمات باربری بهشتی تهران گل‌بار آشنا کردیم با یک سرچ آسان رزومه درخشان و بدون نقص باربری در بهشتی گب بار در اختیار شما قرار می‌گیرد. اگر برای اولین بار است که ما را انتخاب می‌کنید این اطمینان را به شما می‌دهیم با یک جابه‌جایی خاص در زمینه حمل اثاثیه منزل در باربری بهشتی روبه‌رو هستید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس با ما