خدمات باربری اندرزگو

باربری اندرزگو تهران

باربری اندرزگو یاسا واقع در شمال تهران است.  این منطقه از لحاظ آب‌وهوا و وضعیت فضای سبز از شرایط مطلوبی برخوردار است. مجتمع‌های مسکونی زیادی در این منطقه وجود دارد و جوانان به دلیل مراکز تفریحی، داشتن فست‌فود و رستوران‌های خاصی که دارد این محدوده را به خوبی می‌شناسند. اندرزگو یکی از محله‌های قدیمی تهراننیز به شمار می‌رود.

باربری اندرزگو

باربری اندرزگو تعرفه و قیمت‌هایش با معیارهای مانند شرایط جوی نامساعد، کمبود خودرو، وزن بار و این چنین فاکتورهای تغییر نمی‌یابد. به همین سبب با کم‌ترین هزینه با کیفیت‌ترین خدمات را دریافت می‌کنید. شرکت‌های تولیدی و خدماتی زیادی هستند که برای جابه‌جایی بارهای متنوع به شهرستان و حومه تهران ما را انتخاب می‌کنند. متنوع بودن بارهای ارسالی، شرکتی را می‌طلبد که تجربه، نیروی انسانی، ماشین آلات، دانش، تجهیزات و… را در کنار هم به بهترین شکل داشته باشد. ما ادعا می‌کنیم که بهترین و بدون نقص هستیم و به حرفمان اعتماد کامل داریم.

باربری و حمل اثاثیه در باربری اندرزگو تهران

باربری در اندرزگو خدمات متفاوتی را ارائه می‌دهد و زمانی که شما شرکت ما را انتخاب می‌کنید تجربه‌ای متفاوت را حس می‌کنید. ما درصد بالای از رضایت مشتریان را در رزومه کاریمان داشته و دو فاکتور تجربه و تعهد ما باعث خاص بودنمان شده است. سالیان سال است که همراه شما هستیم و روز به روز مشتریان ثابت باربری اندرزگو یاسا در حال افزایش است. علت اینکه مشتری با اولین تجربه دیگر در کنار ما می‌ماند کیفیت عالی و مشتری مداری ماست که در صورت نیاز به شرکت باربری، نام ما فقط در خاطرش زنده می‌شود. کارفرما از یک جابه‌جایی، سلامت کالا و قیمت مناسب می‌خواهد، ما این دو خواسته را با بالاترین کیفیت به مرحله اجرا می‌رسانیم.

حمل اثاثیه منزل در اندرزگو

انجام کلیه امور اثاث‌کشی را به ما بسپارید‌ یکی از خدمات ارائه شده در باربری گل بار حمل اثاثیه منزل در باربری اندرزگو است. ما در مقابل اعتماد کارفرما موظف هستیم که پک کامل خدمات را به صورت ویژه به مشتری ارائه دهیم تا در هنگام جابه‌جایی به خصوص اثاثیه منزل خیالی آسوده داشته باشد. حمل اثاثيه منزل با خودروهای به روز و مجهز انجام می‌شود و ماشین فقط مخصوص اسباب کشی است و برای بارهای متفرقه مانند محصولات کشاورزی جابه‌جایی کالاهای تولیدی و سایر موارد از آن استفاده نمی‌شود. اثاثیه شما در ماشین‌های ما ایمنی کامل دارند.

اعزام کارگر جهت اسباب کشی

برخی از خدمات باربری اندرزگو

در این بخش به رخی از خدمات ارائه شده در باربری اندرزگو ااره خواهیم کرد:

  • اولین مرحله ارتباط برقرار کردن با شرکت ما، مشاورین هستند که بسیار خوش‌اخلاق و با تجربه‌اند. شما می‌توانید هر گونه سوال و کمکی که احتیاج دارید را از این افراد بپرسید. پرسنل ما موظف هستند بهترین راهنمایی و مشاوره رایگان را در اختیار فرد تماس گیرنده بگذارند.
  • کارگر باربری اندرزگو از مهارت و تخصص کافی بدر حرفه خود برخوردار است. کارگر بسته‌بندی می‌داند اثاث منزل را چگونه بدون آسیب دیدن بسته‌بندی کند و کارگر حمل بار قدرت و تخصص کافی را دارد.
  • بارهای که مقصد آن‌ها شهرستان باشد به بارنامه احتیاج دارند ما قادر هستیم این سند رسمی را برایتان صادر کنیم.
  • شما بدون شک برای جابه‌جایی اثاث منزل به تجهیزات نیاز دارید. اگر مستاجر باشید هر چندین سال یکبار می‌خواهید اثاث منزلتان را جابه‌جا کنید پس به طور قطع از تجربه کافی برخوردار نیستید که بدانید چه تجهیزاتی با چه کیفیتی را احتیاج دارید. باربری اندرزگو در یک روز بیش از ۱۰ جابه‌جایی اثاث منزل دارد پس اینگونه است که ارزان‌ترین تجهیزات عمده را با کیفیتی عالی در باربری بدون محدودیت در اختیار داریم. شما براي داشتن صفر تا صد تجهیزات کافی است نوع بار و میزان آن را به مشاورین اطلاع بدهید.

صفر تا صد باربری در باربری اندرزگو

  • شرکت‌های زیادی هستند که فقط در صورت اینکه بار به شهرستان ارسال شود آن را بیمه می‌کنند و جالب این است هزینه آن را هم از کارفرما دریافت می‌کنند. باربری اندرزگو اثاث منزل شما را تا مبلغی که از سمت کارفرما تایید شود بیمه می‌کند. ما بر این عقیده هستیم برای آرامش مشتری و آینده نگری مدیریت باربری اندرزگو، صلاح بر این است که باربری درون شهری نیز بیمه رایگان برای آن صادر شود.
  • ما فقط اثاث منزل را جابه‌جا نمی‌کنیم، ارگان‌ها، ادارات، شرکت‌های تولیدی، شرکت‌های خدماتی، محصولات کشاورزی، بانک‌ها و… از خدمات ما استفاده می‌کنند. شما با خیال راحت می‌توانید کلیه امور را به باربری اندرزگو بسپارید. زیرا بر امور حمل‌و‌نقل زمینی تسلط کامل داریم و در هیچ زمینه‌ای محدودیت در کار نیست.
  • خودرو مناسب و سالم گزینه دیگری است که در کنار همه مواردی که ذکر شد باید وجود داشته باشد. برای بارهای سبک، نیمه سبک و سنگین خودروی مناسب در این باربری وجود دارد. کافی است یک بار باربری اندرزگو را امتحان کنید‌.

جمع بندی

شما برای اینکه باربری قابل اعتماد پیدا کنید کافی است به سال تاسیس و خدماتی که ارائه می‌دهد توجه کنید. اصلا نیاز نیست زمانیک ه با باربری تماس برقرار می‌کنید همان لحظه آن شرکت را منتخب خود قرار دهید. فاکتور و مواردی که برایتان مهم است را لیست کنید هر باربری که با الویت‌های شما همخوانی داشت آن را انتخاب کنید. هیچ وقت بدون تحقیق باربری را انتخاب نکنید مخصوصا اگر بار شما اثاث منزل باشد. پیشنهاد ما به شما باربری اندرزگو یکی از شعبات باربری گل بار است.

سوالات متداول

هزینه حمل اثاثیه منزل در باربری اندرزگو چقدر است؟

نمی توان به این سوال جواب ثابتی داد و قیمت ثابتی را بیان کرد، زیرا قیمت حمل به عوامل متعددی بستگی دارد. از جمله مسافت، نوع ماشین، حجم بار، نوع بار و موارد دیگر. برای اطلاع از قیمت حمل بار خود می‌توانید با کارشناسان گل بار تماس بگیرید.

آیا باربری اندرزگو حمل اثاثیه به شهرستان را نیز انجام می‌دهد؟

بله. در این باربری تمام خدمات باربری از جمله حمل بار به شهرستان، بسته بندی اثاثیه منزل، اعزام کارگر باربری و کارگر بسته بندی، بسته بندی اثاثیه منزل و… ارائه می‌شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فوری

تماس با ما