اجاره انبار اثاثیه منزل

اجاره انبار اثاثیه منزل

اجاره انبار اثاثیه منزل یکی از نیازهای زندگی امروز شهرنشینی است که مهاجرت، بازسازی منزل و.. مسائلی از این قبیل افراد را به سمت اجاره انبار اثاثیه منزل  سوق می‌دهد. از همین رو برای زمانی کوتاه یا طولانی نیازمند فضای برای نگهداری لوازم خود هستند. ما در باربری گل بار به این نیاز شما به بهترین شکل ممکن پاسخ خواهیم داد.

ویژگی انبارهای استاندارد اثاثیه منزل

اجاره انبار لوازم خانگی برای نگهداری موقت اسباب و اثاثیه منزل یکی از نیازهایی است که گاهی افراد به دنبال آن هستند. در ادامه با ویژگی این انبارها بیشتر آشنا می‌شوید.

اجاره انبار لوازم خانگی برای نگهداری موقت اسباب و اثاثیه منزل یکی از نیازهایی است که گاهی افراد به دنبال آن هستند.

 • بارزترین و مهم‌ترین ویژگی یک انباری استاندارد این است که ایمنی محیط انبار از هر لحاظ تضمین شده باشد. داشتن نگهبان ۲۴ ساعته و نیز استفاده از دوربین‌های مداربسته بسیار ضروری است.
 • باربری منتخب شما باید قادر باشد انباری برای شما در نظر بگیرد که از لحاظ مختصات جغرافیایی دسترسی به آن برای شما راحت و سریع باشد. باربری ما  در تمامی سطح شهر انبارهای را برای نگهداری وسایل مشتریان در نظر گرفته است. لذا همشهریان عزیز می‌توانند متناسب با مکان زندگی خود از خدمات انبارداری شعبه‌های شمال، شرق، غرب، مرکز و جنوب تهران استفاده کنند.
 • چیدمان و قرار دادن لوازم در انباری کاری است اصولی که نیاز است تا باربری کارگر باربری حرفه‌ای داشته باشد تا بتواند این موضوع را به بهترین شکل ممکن ساماندهی کند. به طور کل باربری باید خدمات مکانیزه برای جابجایی و حمل و نقل لوازم را صفر تا صد انجام دهد.
 • اندازه مناسب انباری مورد نظر که برای لوازم منزل شما نگهداری می‌شود باید فضای لازم را داشته باشد تا از قرار دادن لوازم به صورت فشرده و ضربه و آسیب به آن پیشگیری شود.
 • همیشه داشتن فضای کافی در هر محیط نیاز است.انباری مورد نظر باید دارای فضایی بیرونی مناسب برای تردد ماشین‌های حمل بار باشد تا در صورت جابجایی بار بتوان در زمان مناسب و کافی، بدون عجله بار را جابه جا کرد.
 • همیشه قیمت از نکات مهم در هر حیطه‌ای بوده قیمت مناسب و مقرون به صرفه برای اجاره انبار اثاثیه منزل با توجه به خدماتی که شرکت مورد نظر ارائه می‌دهد بسیار اهمیت دارد. توجه داشته باشد هزینه انبارهای اجاره‌ی مسقف که برای نگهداری طولانی مدت وسایل مشتریان استفاده می‌شود، بر اساس تعرفه‌های رسمی اتحادیه محاسبه خواهد شد.
 • در راستای ایجاد آرامش ذهنی برای مشتریان خود، تمامی وسایل و اثاثیه‌ی منزلی را که در انبارهای این شرکت قرار دارند، باید بیمه حوادث شود.
 • شرکت باربری باید طبق روزهای درخواستی شما انبار خالی و مناسب را در اختیارتان قرار دهد. یعنی اجاره انبار اثاثیه منزل برای نگهداری به صورت کوتاه مدت و بلند مدت متناسب با زمانی که قصد دارید وسایل خود را در انبار نگهداری کنید، باید باشد. این انبارها را به صورت روزانه، ماهانه، فصلی و سالانه در اختیارتان اجاره می‌دهند.

نکات مهم برای اجاره انبار اثاثیه منزل

قبل از این که به اجاره انبار برای وسایل منزل فکر کنید، خوب است به یک سری نکات توجه فرمایید!

 • انبار از شرایط قانونی و نیز پشتوانه مناسب برخوردار باشد.
 • اگر باربری منتخب را نمی‌شناسید حتما قرارداد قانونی برای اجاره انباری که به شما اختصاص می‌دهند را از آن‌ها در خواست کنید.
 • تعهد شرکت خدمات دهنده باید به صورت مکتوب باشد و یک نسخه از آن را در اختیار داشته باشید.
 • پس از انبار کردن وسایل منزل داخل فضای انبار، درب آن توسط شخص شما قفل تا هر زمان که لازم باشد به وسایل داخل آن دسترسی داشته باشید.

مزایای اجاره انبار اثاثیه منزل

این روزها، اجاره انبار برای وسایل منزل یک روش ایده آل برای نگهداری لوازم خانه در شرایط خاص است. نگهداری وسایل خانه در زیرزمین و مکان‌هایی مشابه، باعث فرسودگی اثاثیه می‌شود. خطر شکستگی، افتادن وسایل از بلندی، حمله موریانه به وسایل چوبی ضررهای است که به اثاثیه شما وارد می‌شود.

همچنین، نم و رطوبت، آفتاب خوردگی، آتش سوزی، سرقت و… نیز خطراتی هستند که سلامت وسایل خانه را نشانه بروند. به همین سبب اجاره انبار دارای مزایای است که در ادامه با آن بیشتر آشنا می‌شوید.

 • انبارها در مقابل رطوبت، گرما، سرما، نفوذ حشرات، گرد و غبار و هر آنچه که اسباب شما را تهدید کند مقاوم‌اند.
 • باربری منتخب موظف است پس از پایان مدت اجاره، تمامی اثاثیه شما مانند روز اول و بدون کوچک‌ترین آسیبی به شما تحویل دهد.
 • اجاره انبار برای وسایل منزل دارای مزایای بسیاری است. یکی از مهم‌ترین مزایایی که می توان در این باره اشاره کرد، تامین امنیت به صورت شبانه روزی است. اولین موضوعی که در انبارداری اهمیت پیدا می کند، امنیت کالاهایی است که در آن به امانت سپرده شده اند.

اربری منتخب موظف است پس از پایان مدت اجاره، تمامی اثاثیه شما مانند روز اول و بدون کوچک‌ترین آسیبی به شما تحویل دهد.

 • اجاره انبارها با توجه به نیاز و درخواست مشتری به‌ دو صورت ماهیانه و سالیانه است.
 • مزیت دیگری که می توان به آن اشاره داشت، دسترسی آسان به هر یک از وسایلی است که در این مجموعه به امانت گذاشته می‌شوند. این امر به دلیل، طبقه بندی و چیدمان اصولی لوازم خانه است. که کارگران مجرب و حرفه‌ای آن را انجام می‌دهند و امنیت را تامین می‌کنند.
 • بیمه نامه معتبر که در این مجموعه منعقد می‌شود، می‌تواند خیال شما را از بابت هر حادثه ناگواری آسوده کنند.

قیمت اجاره انبار اثاثیه منزل

در خصوص خدمات باربری قیمت‌ها بر اساس نیازهایتان متغیر می‌شود. اما باربری‌های که عضو اتحادیه هستند بر اساس تعرفه‌ای که به آن‌ها داده می‌شود قیمت گذاری را انجام می‌دهند. قیمت اجاره انبار وسایل منزل به مسائل مختلفی بستگی دارد که در ادامه به تعدادی از مهم‌ترین موارد آن اشاره می‌شود:

 • ارائه خدمات ایمنی جانبی اعم از دوربین مداربسته اختصاصی انباری و… بدون شک انبارهای که امکانات بیشتری دارند قاعدتا هزینه آن‌ها بالاتر از سایر انبارها است.
 • زمان عامل دیگری است که در قیمت نقش بسیار مهمی دارد.
 • هنگام اجاره انبار خدمات جانبی مثل بسته بندی، حمل و نقل لوازم خانگی قیمت را دچار تغییرات می‌کند.
 • از مسايل دیگر ابعاد و مساحت انباری بوده که هر چقدر بزرگ‌تر شود قیمت آن بیشتر می‌شود.

پایان

اجاره انبار برای اثاثیه منزل یکی از خدمات ویژه‌ی است در باربری گل بار با رعایت کلیه موارد قانونی و ایمنی انجام می‌شود. خدمات ما با تبعیت از قوانین تعاونی حمل بار و با کسب مجوز از این اتحادیه ارایه می‌شود. کلیه وسایل منزل تحت بیمه حوادث قرار خواهند گرفت تا در صورت هر گونه آسیب احتمالی ایجاد شده، هزینه‌ی خسارت وارد شده جبران گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فوری

تماس با ما