photo 2023 04 16 19 57 44

اتوبار گل بار تهران ، کلیه خدمات حمل و نقل ،اسباب کشی و بسته بندی اثاثیه منزل را باکارگران ماهر اثاث کشی در اتوبار تهران را به بهترین نحو انجام می دهد.

آشنایی با خدمات اتوبار و باربری گل بار

از زمانی که انسان پا بر روی این کره خاکی گذاشت جابه‌جای و نقل مکان نیز با او همراه بوده است. در ابتدا انسان‌ها از نیروی خود برای جابه‌جای استفاده می‌کردند و بعد از گذشت زمان از چهارپایان برای جابه‌جای خود و وسایل‌شان استفاده می‌کردند. در عصر حاضر نیز این جابه‌جای‌ها به اتوبارها و باربری‌ها محول شده است. حالا اتوبار چیست و شرکت اتوبار در تهران و شهرستان چه وظایفی دارد را در این مقاله می‌توانید بخوانید.

خدمات اتوبار تهران با باربری گل بار

تعریف اتوبار

کلمه اتوبار از دو بخش تشکیل شده است. بخش اول اتو به معنای ماشین و بخش دوم بار به معنای حمل و نقل باربری. این اصطلاح در واقع برای شرکت‌های به کار می‌رود که وظیفه جابه‌جایی و حمل وسایل و لوازم را از محلی به محل دیگر به صورت زمینی به عهده دارند. در واقع اتوبار به شرکت‌های گفته می‌شود که تعدادی وسیله نقلیه زمینی با توان بارگیری متفاوت دارند؛ که متناسب با نوع بار، حجم و تعداد بار، فاصله بین مبدا و مقصد از آن استفاده می‌کند. علاوه بر این در تهران و شهرستان از تعدادی نیروی کار متخصص و مجرب در این زمینه نیز برخوردار هستند.

وظایف اتوبار تهران

شرکت اتوبار در تهران و باربری شهرستان یک مرکز تخصصی حمل و جابه‌جایی بار به ویژه در زمینه اسباب‌کشی هستند.وظایف این شرکت‌ها را به طور خلاصه می‌توان چنین بیان کرد:

  • بسته‌بندی درست اسباب و وسائل
  • آماده‌سازی برای جابه‌جایی
  • حمل بار از مبدا به مقصد
  • حفظ سلامت و ایمنی بارها

تفاوت اتوبار و باربری

بسیاری از افراد اتوبار و باربری را با هم یکی دانسته و مترادف هم به کار می‌برند. اما این دو با هم یکی نبوده و تفاوت‌های عمده‌ای با هم دارند. در زیر به برخی از این تفاوت‌ها اشاره می‌کنیم:

شرکت اتوبار گل بار تهران

از لحاظ نوع بار

برای شرکت‌هایی مانند ظریف بار به صورت اتوبار فعالیت می‌کنند، شما فقط می‌توانید جابه‌جایی بارهایی را به آن‌ها بسپارید که قصد دارید از راه زمینی منتقل شوند. این شرکت‌ها در ابتدا توصیه‌ها و نکات لازم را به شما گوشزد کرده و پس از آن با در نظر گرفتن وزن، حجم و نوع بار، وسیله حمل و نقل مناسب را انتخاب کرده و بار شما را تا مقصد حمل می‌کنند. اما شرکت‌های باربری می‌توانند حمل بار را بدون هیچ محدودیتی در نوع بار و با روش‌هایی مانند هوایی، زمینی، ریلی و دریایی انجام دهند.

بیمه شرکت های باربری

شرکت‌های باربری با توجه به خطرات و آسیب‌های احتمالی که ممکن است در طول مسیر برای بار شما اتفاق بیافتد، بار شما را بیمه می‌کنند تا خسارت مالی به شما وارد نشود. این در حالی است که بسیاری از شرکت‌ها ممکن است بار شما را بیمه نکنند. البته در برخی موارد شرکت‌های اتوبار به درخواست شما می‌توانند این کار را انجام دهند. بیمه کردن بار ممکن است هزینه حمل بار را برای شما زیاد کند؛ اما اگر به نتیجه آن فکر کنید و حوادث احتمالی را در نظر بگیرید، خواهید دید که تضمین سلامت بار شما در بیمه کردن آن است.

تفاوت اتوبار و باربری از لحاظ نوع خدمات

تفاوت دیگری که اتوبار با باربری دارد در نوع خدماتی است که ارائه می‌دهند. یک شرکت اتوبار می‌تواند خدمات متنوعی را به مشتریان ارائه دهد. برای مثال یکی از خدماتی که شرکت اتوبار می‎تواند ارائه دهد، ارسال کارگرانی برای بسته‌بندی اثاثیه منزل  است که به درخواست شما انجام می‌گیرد. این در حالی است که بسیاری از شرکت‌های باربری این خدمات را ارائه نمی‌دهند.

خدمات حمل و نقل با باربری گل بار

تفاوت دیگر اتوبار با باربری در این است که یک شرکت باربری قابلیت حمل هر نوع وسیله یا کالایی با استفاده از انواع وسایل نقلیه به هر نقطه از دنیا را دارد؛ اما یک شرکت اتوبار وظیفه جابه‌جایی اثاثیه منزل، بسته‌بندی اثاثیه منزل و یا ادارات را (درون شهری یا به صورت برون شهری) با وسایل نقلیه زمینی سبک مانند وانت بارها و غیره را بر عهده دارند.

انواع اتوبار

به طور عمده به دو دسته اتوبار درون شهری و برون شهری تقسیم می‌کنند. که در زیر به شرح هر کدام می‌پردازیم:

 درون شهری

همان طور که از نام اتوبار درون شهری پیداست تنها وظیفه حمل و ارائه خدمات اسباب کشی درون یک شهر را بر عهده دارد.

برون شهری

در برون شهری وظیفه حمل وسایل به خارج از شهرها را بر عهد دارد به عبارتی قابلیت حمل بار از شهری به شهر دیگر را برعهده دارد.

تفاوت اتوبار درون شهری و برون شهری

در اتوبار درون شهری امکان استفاده از وسایل نقلیه سنگین مثل تریلی وجود ندارد. در حمل و نقل درون شهری معمولا کامیونت، نیسان، وانت و… استفاده می‌شود.

خدمات اتوبار گل بار در تهران

خدماتی که توسط گل بار ارائه می‌شود به شرح زیر است:

  1. حضور مشاور برای ارزیابی شرایط بار و ارائه پیشنهاد بهینه (این کار برای بارهای خاص ضروری است و توسط کارشناسان ما رایگان انجام می شود).
  2. بسته‌ بندی وسایل اثاث کشی با استفاده از تجهیزات استاندارد، به دست نیروهای آموزش دیده و مجرب.
  3. بارگیری در ماشین‌هایی متناسب با در نظر گرفتن وضعیت بار و مسیر نظر.
  4. در اختیار داشتن راننده‌هایی باتجربه، قابل اعتماد و آزمون پس داده.
  5. تخلیه تخصصی بار با امکان چیدمان مجدد متناسب با نظر و سلیقه کارفرما.
  6. صدور بیمه نامه و ضمانت نامه معتبر کتبی به منظور اطمینان از حسن انجام سرویس

جمع‌بندی

شرکت اتوبار گل بار در این مقاله به شرح کاملی در مورد خدماتی که شرکت اتوبار در تهران و شهرستان ارائه می‌دهد پرداخته است. همچنین این شرکت به شرح وظایف خود در قبال مشتری نیز پرداخته است. همشهریان عزیز تهرانی با خیال آسوده می‌توانند اسباب کشی منزل یا محل کار خود را به هر کجای تهران و ایران به اتوبار تهران گل بار بسپارند. برای مشاوره در زمینه حمل و بسته بندی بار خود می‌توانید از مشاوران و کارشناسان ما کمک بگیرید.